5 obserwujących
567 notek
144k odsłony
201 odsłon

Stan chorobowy Dudy.

Wykop Skomentuj13

To co wyczynia Duda, zwany przez przez przypadek prezydent, można nazwać szaleństwem. Szaleństwo z nienawiści. Duda zatracił samokontrolę nad swoim zachowaniem. Jego wypowiedzi stają się niebezpieczne nie tylko dlatego, że zatracił juz całkowita wiarygodność lecz pokazuję, że tylko liczy się dla niego chamskie rozwiązania. Pokazuję swojemu wyborcy, że rozwiązania musza nastąpić radykalne, bo innej drogi w swojej nienawiści nie ma.

Duda nadzwyczajnie oszalał. Jego wypowiedzi są tak agresywne i chamskie, że patrzeć tylko jak za chwilę nastąpi przekaz, że tylko siłowe rozwiązanie wyzwoli jakąś ulgę i poczucie bezpieczeństwa. Dudy stan chorobowy widać przede wszystkim po jego artykulacji, wyrazie twarzy, mimice i gestach. To widoczne szaleństwo się coraz bardziej rozkręca i nie widać opamiętania. Co się musiało takiego w jego psychice zadziałać, że nienawiść zawładnęła jego umysłem. Jaki jest w tym dalszy plan, w nakręcaniu spirali oszczerstw, kłamstw. To już nie pomówienia, to otwarta wojna, która za moment może przybrać niebezpieczne skutki i konsekwencje. 

W tym szaleństwie Dudy, nie ma jakiegoś racjonalnego wytłumaczenia. O ile przekaz ma trawić do ciemnego ludu, jest to oczywiste, ale tym sposobem zatracił wszelkie oczekiwania u innego wyborcy, który być może by na niego zagłosował, lecz gdy widzi ten obłęd w jego oczach, prawdopodobnie nie zagłosuję lub zostanie w domu. I na to być może liczy notariusz Kaczyńskiego. Szklany sufit istnieje, więc po co zyskać coś nowego, gdy niewiadoma jest zbyt duża. Duda więc umacnia szaleństwem ciemnego suwerena w stanie zagrożenia. Wróg u bram, krzyczy i to dosłownie notariusz Kaczyńskiego. Zagrożona jest wolność i swoboda  w działalności PiS. Duda więc krzyczy, impulsywną  agresją wciska ciemnotę suwerenowi o jakiś sędziach komunistach, o jakiś złodziejach i ingerencji zachodu. 

Duda staję się niebezpiecznym człowiekiem. Trzeba w końcu jego szaleństwo utemperować. Nie można pozwolić, żeby taki człowiek o zachwianej psychice był dalej wizytówką jako prezydent. Trzeba totalnej mobilizacji w wyborach, żeby pokazać jemu gdzie jego jest miejsce. Na suwerena otrzezwienie nie ma co liczyć. Ich rozum został już tak zarażony obojętnością, że nie zrozumie tego niebezpieczeństwa jaka się stanie udziałem Dudy, gdy znowu zwycięży. Trzeba liczyć na realne spojrzenie tych wszystkich, którzy widzą jakim zagrożeniem staję się Duda. Trzeba mieć nadzieję, że Polacy  zobaczą, jak katolik nienawidzi innych, jak skłóca naród i napuszcza jednych na drugich. Ludzie muszą w końcu zrozumieć, że szaleństwo może mieć za chwilę wielkie konsekwencje. Rok temu nastąpił mord polityczny na Adamowiczu. 

Chorobowa nienawiść Dudy odkrywa jego prawdziwe obliczę. Czy taki ktoś może dalej piastować urząd prezydenta? Czy taka osoba jest prezydentem wszystkich Polaków? Czy taki człowiek nadaję się do bycia na tym stanowisku, gdzie powinien być głosem rozsądku i umiaru? Duda swoja postawa obraża wszystkich. Zachowuję się tak jak tego oczekuję od niego prezes. Jest jego nie tylko długopisem, co bardziej agresorem nienawiści i chamstwa. Już nie można liczyć, że jego zachowanie się zmieni. Z obranej drogi nie zejdzie. Sytuacja będzie się tylko pogarszać. Duda jest niegodnym takiego stanowiska i trzeba to poprzez wybory zmienić. Teraz albo nigdy. Jak najszybciej. 

Wykop Skomentuj13
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale