5 obserwujących
568 notek
144k odsłony
54 odsłony

Każda władza się wyżywi.

Wykop Skomentuj1

Polska jest na samym dnie pomocy ludziom pracy. To co powinno być, oprócz zdrowia rzeczą oczywistą, czyli zrobienie wszystkiego, żeby Polak nie tylko godnie zarabiał, bo to także wpłynie korzystnie na jego emeryturą, lecz przede wszystkim tak jak stało się w obecnym czasie, miał poczucie bezpieczeństwa, stabilizacji i się nie martwił, że pozbawiony zostanie środków do przeżycia. Obecna władza tylko stwarza pozory i sięga po tępą propagandę pomocy. 

Dzisiaj wszystko zależy od rządzących, czy Polska przetrwa ekonomicznie. Czy nie nastąpi całkowity upadek i fala bankructw, nie tylko firm ale ludzi, zwykłych, którzy nawet zatrudnieni na normalnych umowach o pracę. Jak do tej pory, wszystko jest pozorne, obietnicę gonią obietnicę, pozorowanie i propaganda to jak widać metoda, lekarstwo którym władza karmi społeczeństwo. Rzeczywistość przytłacza ludzi a władza udaję, że panuje nad sytuacją kryzysową.

Jeśli totalna władza nic nie zrobi, nie ulży, nie pomoże zwykłym Polakom w zachowaniu miejsc pracy, nie pomoże pracodawcom większym i tym najmniejszym, pokaże to swoiste podejście do zwykłych obywateli. Pokaże znowu środkowy palec ignorancji, buty i bezczelności. Tylko realne działania i szybkie, uchronią to co jest tak istotne dla milionów w Polsce. Praca i perspektywa  jej utrzymania to priorytet. Bez poczucia bezpieczeństwa, nie będzie ani stabilizacji ani możliwości polepszenia sytuacji finansowej Polski.

Nie wystarczy, że władza coś ogłosi w swojej telewizji, nie wystarczy, że pseudo prezydent Duda gdzieś pojedzie i coś tam powie, że będzie jakaś pomoc. Tylko konkrety i szybkie działania, które muszą być odczuwalne a nie pozorowane, pozwoli jakoś odetchnąć chociaż w tym temacie. Polska musi mieć stabilizacje pracy wśród swoich obywateli. To właśnie zwykli ludzie, mali i średni przedsiębiorcy utrzymują władzę przy życiu. Władza nie może myśleć, że jakoś się to wszystko przeczeka, że jakoś się samo rozwiąże. Rząd jest właśnie od tego, od zrobienia wszystkiego, żeby ludzie mieli stabilizację i poczucie bezpiecznego życia. Finansowego.


Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Gospodarka