5 obserwujących
628 notek
153k odsłony
133 odsłony

Granice chamstwa i bezczelności Dudy.

Wykop Skomentuj7

Duda znowu przekroczył pewną granicę, którą normalny człowiek by nie tylko nie przekroczył, normalny by nawet nie pomyślał, żeby coś takiego powiedzieć. To co powiedział o Trzaskowskim, sugerując o jakby jego uczestnictwie w złodziejskim procederze wyłudzenia VAT, gdy rządziła Platforma, skazuję tego człowieka na pogardliwy osąd. Nikt, bez wyroku sądowego, nie może powiedzieć, o kimś, że jest złodziejem. Dudzie i ludziom z kasty Kaczyńskiego jak widać wolno więcej. Nie mają granic, oplucie kogoś pomówieniami, insynuacjami leży jakby w ich naturze.

Duda idzie w swoich wykluczenia i pomówieniach coraz dalej. Skupia się nie tylko na odczłowieczeniu, lecz bardzo chętnie, czując bezkarność, pomawia innych o kryminalną przeszłość. Jego buta w swoim kłamliwym przekazie, ma wszystkim, to znaczy swojemu ciemnemu ludowi, uświadomić, że wszyscy to złodzieje, aferzyści. Jedynie władza na czele z Dudą dają gwarancję uczciwości. I wszystko po za tym jest w porządku. No właśnie. Pierwsza tura pokazała, że jedynym, który pomawiał wszystkich o kryminalne, anty moralne zachowania, był sam Duda. To on na każdym kroku mówił, że wszyscy to nic nie warci, kłamliwi i oszukańczy kandydaci. Jego narracja jak widać, nie trafiała do wszystkich, skoro dostał tyle głosów co cale PiS w ostatnich wyborach.

SKOK Wołomin, GETBACK, Szumowski, Kaczyńskiego faktura, Sasina karty do głosowania, to tylko wierzchołek góry afer i skandali. Do tego dochodzą setki miliardów jakie kasta Kaczyńskiego utopiła w różnych swoich chorych projektach. Stocznie które zbankrutowały, miliony elektrycznych samochodów, mieszkania na wynajem, Rydzyka miliony, Polska Fundacja Narodowa, lotnicze podróże Kuchcińskiego, Karczewskiego, płacone premie przez Szydło za nic, danina dla Trumpa, dla kościoła, elektrownia w Ostrołęce, wysokie apanaże dla swoich w spółkach skarbu państwa, można jeszcze długo, bardzo długo wymieniać te wszystkie nieczyste i wątpliwie prawne procedery. I teraz Duda śmie innych oskarżać o jakie wymyślone sprawy i rzeczy. Kogo PiS oskarżył i skazał za to wszystkie pomówienia? Jakim prawem Duda robi takie obrzydliwe pomówienia i insynuację? 

Oskarżenia Dudy wobec Trzaskowskiego o jakieś złodziejskie uczestnictwo, powinno wystarczyć do wyrzucenia tego człowieka z polityki. Nie jest godny być dalej prezydentem. Należy zrobić wszystko, wszyscy powinni się zmobilizować i odesłać, delikatnie mówiąc tam gdzie jego miejsce. Na całkowity margines polityki. Opozycja cała i to bez wyjątku, powinna zagłosować przeciwko Dudzie. Muszą zrozumieć, że dzisiaj Trzaskowski, jutro to oni mogą zostać wyzwani od złodziei. Chyba, że im to pasuję, tak samo jak Polską hołotę według Kaczyńskiego.

Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale