5 obserwujących
636 notek
154k odsłony
72 odsłony

Duda jest tchórzem i cykorem.

Wykop Skomentuj

Dzisiaj ma się odbyć debata w niezależnych mediach, między kandydatami, Dudą i Trzaskowskim. No właśnie, ma się odbyć. Jeśli Trzaskowski poważnie potraktował zaproszenie, to Duda się przestraszył, wręcz zignorował i pokazał środkowy palec swoim wyborcom. Totalnie zlekceważył i olał zaproszenie. To informacja na obecną godzinę. Zaproszenie zostało potraktowane jako coś dla Dudy niestosownego, nawet wręcz się obraził, że tylko media rządowe mogą mu zadawać pytania i nikt inny niech w ogóle nie śmie zapraszać go gdzie indziej. Po prostu, buta i arogancja.

Duda ucieka od niewygodnych pytań. Wiadomo, że pierwsza debata, a raczej spotkanie kandydatów, które się odbyło w gronie 11 kandydatów, pokazało, że była to czysta ustawka z pytaniami. Duda je znał przed debatą. Kurski nie tylko przygotował pytania, ale i w sposób perfidny dał gotowe odpowiedzi. Widać było to po Dudy odpowiedziach, że nauczył się ich na pamięć. Na zaczepki i pytania ze strony innych kandydatów, robił się czerwony, odpowiedzi były wykrzyczane i chaotyczne. Wkradała się nerwowość i niepewność, wręcz szukał ratunku u prowadzącego, który pacyfikował zadawanie pytań do Dudy.

Dzisiaj jak się okazuję, Duda boi się niewygodnych i kłopotliwych pytań. Wie, że nie da rady na spokojne reakcje i odpowiedzi. Jego strach, wręcz lęk przed niezależnością pokazuję, że nie nadaję się na żaden urząd. Stchórzył, spanikował, wręcz uciekł jak przed odpowiedziami, które mogły mu zaszkodzić. Dodatkowo zaczął stawiać swoje warunki na jakich maiła się odbyć debata. Dlatego nie można odpuścić i dać się zaszantażować. Nie może sztab jak i sam Trzaskowski ugiąć się pod tym chamskim szantażem. Dość trzeba w końcu powiedzieć wszelkim narracjom i ulegać szantażom nie tylko Dudy co całej pisowskiej władzy. Jeśli teraz się odpuści to tak naprawdę pozwoli się na całkowite zawłaszczanie dyskusji i polemik. Tylko wolne media, oczywiście przy udziale ludzi Kurskiego, pozwolą na obiektywizm. Na rzetelną debatę. Dzisiaj na tą chwilę jest tchórzem i cykorem. Człowiekiem, który nie może spojrzeć w oczy obiektywnym i niezależnym pytaniom. Takiego chcę Polska prezydenta? Tchórza i cykora?

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale