7 obserwujących
802 notki
183k odsłony
213 odsłon

Kaczyński na emeryturę. Natychmiast!

Wykop Skomentuj16

Jeśli Kaczyński dalej będzie istniał w życiu politycznym, patologia rozlewać się będzie coraz większym szambem. To co teraz robi jest nie tylko dewastacją Polski, ale zagrożeniem dla zwykłych Polaków. On już się na tyle oderwał od rzeczywistości, że jego myślenie sięga gwiazd i bycia nieśmiertelnym. Jego rządzenie to patologia czystej postaci. On się już nie kryję z tym, że chcę mieć już nie tylko wszystko pod kontrolą, on chce mieć wszystkich na kolanach w ruinach Polski. Jego starcze oczekiwania powodują, że nie ma żadnych hamulców, pozbawione jest wszystko empatii i zrozumienia. 

Kaczyńskiego trzeba jak najszybciej nie tylko odsunąć od władzy. Jego trzeba wysłać na wieczną emeryturę od wszelkiego rządzenia. Jeśli tego się szybko nie zrobi, za chwile obudzimy się w Polsce której już nie będzie. Będzie twór gdzie jeden człowiek decyduje o życiu innych. To co teraz się  dzieję to nic innego jak świadome niszczenie nie tylko Polaków ale i polskości. Tworzenie jakiegoś patologicznego ustroju, który doprowadza ludzi do upodlenia. To już nie jest jakaś przypadkowa akcja w demolce i niszczeniu. To sabotaż, który ma doprowadzić do zlikwidowania Polski jaka istnieję. Ten człowiek jest już na tyle niebezpieczny w swoich poczynaniach, że jeszcze nie jedna tragedia ludzka będzie jego udziałem. Przecież tylko człowiek bez totalnej wyobrazni i empatii nie widzi co się teraz dzieję. Zgon za zgonem, ofiary liczone są już w tygodniu liczone w setkach, dramaty Polaków, którzy nie mogą się leczyć, pozbawieni zostali opieki bo tak swoimi rządami chcę Kaczyński. 

Natychmiastowe wyrzucenie Kaczyńskiego na emeryturę jest obecnie racją stanu. Pozbawienie go władzy musi nastąpić bezwzględnie bo skutki jego rządów to już nie tylko sabotaż, to swoisty rozbiór Polski. Rozbiór i podzielenie Polaków na pod ludzi niegodnych dalszej egzystencji i panów którzy razem ze swoim suwerenem będą mieć życie pozbawione trosk, kłopotów, życie w dobrobycie bez chorób i martwienia się o swoje życie i zdrowie.

Wykop Skomentuj16
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale