7 obserwujących
794 notki
182k odsłony
182 odsłony

Mandaty nienawiści.

Wykop Skomentuj10

Jeśli projekt Ziobry zostanie uchwalony, Polska ostatecznie w formie demokratycznego państwa przejdzie do historii. Projekt, który z góry ma ukrócić wszelkie objawy nieposłuszeństwa obywateli wobec totalitarnej władzy Kaczyńskiego. Ma ukrócić wszelkie oznaki niezadowolenia i okazywania tego na ulicach w formie manifestacji. Efekt mrożenia ma dać kaście Kaczyńskiego swoisty spokój, żeby za szyb limuzyn nie oglądali hołoty krzyczącej swoje niezadowolenie. Ma także pokazać, że władza jest ponad prawem i sprawiedliwością. Następna forma złamania konstytucyjnych praw i swobód.

Kaczyński przy pomocy swojego wiernego funkcjonariusza Ziobry, chcę nie tylko umocnić swoją władzę, to tylko następny punkt w jego planie na zmianę ustroju w Polsce. To nie jest tak, że swawola Ziobry jest zaskoczeniem dla szeregowego prezesa. To element większej układanki w dalszym upodleniu społeczeństwa. Kaczyński chcę zniewolić i upodlić tych wszystkich, którzy mają czelność nie akceptować tej całej patologii, afer, skandali i złodziejstwa. Nepotyzmu i hipokryzji. Kłamstw i oszustw. Zaklinania rzeczywistości. Odczłowieczania w imię zaspokojenia chorych urojeń, ambicji, marzeń o wielkości człowieka. On chcę stworzyć ludzi i podludzi, bo tylko to pozwoli mu rządzić spokojnie i bezpiecznie.

Dzisiaj Polska osiągnęła następny etap w ograniczeniu suwerenności, pozbywania się resztek demokracji i swobód obywatelskich.Dzisiaj także zapaliła się też już nie czerwona lampka ale potężna lampa ostrzegawcza, że jeśli się nic nie zrobi, nie ukróci tych zapędów dyktatorskich Kaczyńskiego, zaniecha się ostrych reakcji, da się stłamsić a co najgorsze, nastąpi obojętność, eskalacja zamordyzmu Kaczyńskiego na długie lata skażę Polskę na dyktaturę i jedno władztwo w najgorszej odsłonie. To nie będzie komunizm w wydaniu Gierka czy Jaruzelskiego, nastąpi stalinizm w najgorszym wydaniu. Ograniczenia wolności, więzienia dla nieposłusznych, obozy dla opozycji. Do tego dąży Kaczyński, który ma odpowiedniego człowieka, który łamaniem konstytucji, prawa da to wszystko człowiekowi z Nowogrodzkiej.

Kasta Kaczyńskiego idzie już na całość. Przejmuję w sposób brutalny i arogancki wszystko czego jeszcze nie ma w swoim posiadaniu. Za chwilę zniszczy totalnie sądownictwo. Zdewastuję jeszcze przyczółki niezależnych sędziów i prokuratorów. Da większe możliwości policji i służb specjalnych. Do końca przejmie wolne media, które jeszcze istnieją. Ustawa z mandatami to tylko początek eskalacji w niszczeniu wolności. Kaczyński wie, że za chwilę wybuchnie ogromne niezadowolenie społecznie i dlatego szykuję się do wojny z Polakami. Wojna będzie brutalna, bo ma pokazać jaki ten malutki człowieczek jest ważny. Ten chory w swoim urojeniu starzec nie cofnie się już przed niczym. 

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka