8 obserwujących
1038 notek
226k odsłon
  103   0

Walka o życie.

To już nie jest oderwanie od rzeczywistości ale totalne zaklinanie realnego życia. Nawet ciężko to jakoś logicznie wytłumaczyć a tym bardziej zrozumieć o co tak naprawdę chodzi Kaczyńskiemu i jego bandzie. Takich bredni, przekłamań, odrealnionych propozycji, planów czy też pomysłów tak absurdalnych i niedorzecznych, że logika i sens tego wszystkiego pozwala sądzić, że oni są naprawdę kompletnymi ignorantami, że ciemnota tego nie zauważy i w ślepo we wszystko uwierzy. Władza myśli, że ja rzuci jakiś nierealny, pozbawiony sensu projekt to nastąpi totalna akceptacja i wszyscy rzucą się do popierania kasty Kaczyńskiego. Jakby było tego mało, podlewane jest to wszystko sosem kłamstw, przeinaczeń, pomówień i oszczerstw. To jest właśnie prawdziwe oblicze pisowskiego nowego ładu. To program skierowany tylko i wyłącznie do fanatyków, wyznawców religii Kaczyńskiego. 

Dzisiaj władza przypuściła totalny atak propagandowy mający przykryć 6 lat ich patologi jak i utrzymać stan posiadania. Wiedzą, że mając twardy elektorat w najgorszym scenariuszu, będą w przyszłości opozycją. z 43% procent poparcia z roku 2019 zostało im, w różnych sondażach od 28 do 33% to odpływ o prawie 2 miliony wyborców mniej niż dwa lata temu. To właśnie do nich skierowany jest ten pasztet wyborczy. Tylko ten czar kłamstw i oszustw już przestał działać. Prawie dwa miliony pokazało Kaczyńskiemu środkowy palec. Ma dość nepotyzmu, złodziejstwa, kłamstw, oszustw, wykluczeń, milionerów pisowskich, rodziny na swoim, szemranych interesów, kont w rajach podatkowych. Nie chcę ograniczeń zgromadzeń, niszczenia wolności wypowiedzi, zawłaszczania mediów, niesprawiedliwości. Ma dość obłudy i interesów władzy z kościołem. Ma dość tych Sasina, Horały, Morawieckiego, Kaczyńskiego, Dudy, Ziobry mniejszych lub większych cwaniaczków. 

Z dwóch milionów, które już utracił Kaczyński, połowę przejął dzisiaj Tusk. Tendencja zwyżkuję, więc za chwilę Kaczyński utraci jeszcze więcej. Krok po kroku, im dłużej władza będzie wciskała totalne brednie, odrealnione pomysły, plany nie do zrealizowania, tym szybciej umocni się przyszła władza Tuska. Polacy a w szczególności elektorat Kaczyńskiego, który głosował tylko i wyłącznie dla kasy, teraz wie, że socjalne rzeczy nikt im nie zabierze, zmieni więc zdanie bo Kaczyński stał się pośmiewiskiem nie tylko w Polsce i w Europie, ale na świecie. Oni zdają sobie sprawę, że facet z Nowogrodzkiej chcę wyjść z Unii Europejskiej i zawiązać sojusz z kumplami Putina. Stworzyć swoją własną europejską wspólnotę na czele z Putinem. Milion już się zorientował i poszedł do Tuska. Reszta z dwóch milionów jeszcze się zastanawia. Im dłużej trwa patologiczna władza Kaczyńskiego, tym większe jest wkurzenie niezdecydowanych. 

Kaczyński walczy dzisiaj o przetrwanie, o życie. On wie, że jak tylko utraci władze będzie rozliczony razem ze swoimi funkcjonariuszami. On będzie walczył każdymi metodami. Dzisiaj jest zakłamywanie rzeczywistości, kłamstwa i oszustwa. Jutro wyjdzie na ulice jego wojsko. Już raz chciał ich użyć, ale ktoś się w jego otoczeniu przestraszył i wybił mu ten plan z głowy. Teraz już walcząc o życie nie cofnie się przed niczym.

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale