7 obserwujących
1216 notek
275k odsłon
  106   0

Bełkot kłamstw TVPiS.

Z ciekawości co w temacie Tuska ma do powiedzenia TVPiS  obejrzałem dwa dni pod rząd główne wiadomości. Tego samego dnia gdy przemawiał w Gdańsku i na drugi dzień gdy komisja europejska postawiła ultimatum. Ciężko cokolwiek napisać, raczej się odnieść do tego bełkotu kłamstw. Kłamstwa pomieszane z oszczerstwami, pomówieniami, odrealnienie rzeczywistości. To nie propaganda wpisana w walkę polityczna, to chamska nawalanka, perfidia nie spotykana do tej pory. Oglądając to gówna ma się wrażenie, że nikt normalny nie mógł tego wymyślić. Jest to tak nienormalne, że tylko ktoś nienormalny może w to uwierzyć.

Co musi siedzieć w tych chorych głowach, żeby taki bełkot wprowadzać w obieg publiczny. Zlepek jakiś zdjęć, zdań, obrazów nie mających żadnych postaw rzetelnego przekazu. To już nie jest dziennikarski przekaz, to szambo wylewające się z ekranu. Pomieszane z poplątaniem, wyrwane z całkowitego kontekstu i logiki. Kurski wie, że tylko takie szambo jest jedynym przekazem, który nie tylko zainteresuję idiotów, którzy łykną to jak podwyżki, które serwuje totalna władza. Ich interesuje prostacki, chamski bełkot, bo w swoich oczekiwaniach podnieca ich taka perfidna narracja. Ba, nawet oczekują czegoś więcej, może krwi?

Kaczyński poprzez swojego wiernego funkcjonariusza Kurskiego wypowiedział wojnę Tuskowi. Ma tylko jedno zadanie, poprzez swoją szczujnie zabić Tuska medialnie. Ma być na ostro i brutalnie, nie patrząc na żadne konsekwencje z tego wynikające. Ma to Tuska nie tylko zaboleć, ale ma poczuć się zagrożony, on i jego rodzina. Bo gdy Kurskiemu wroga jest za mało, sięga po jego rodzinę. To ona ma też poczuć też zniszczenie, odczuć skutki wszelkiego rodzaju nienawiści. Przecież ofiary muszą być, jeśli to ma poprawić samopoczucie Kaczyńskiego. Jego samopoczucie to najważniejsza sprawa państwowa. Jego kompleksy potrzebują takiego bełkotu jaki wylewa się z kurwizji. To go wręcz podnieca tak samo jak wiernych oglądaczy szczujni.

Jak każda wojna Kurskiego miała i oby nie miała ofiar. Adamowicz to najlepszy tego przykład. To właśnie przez bandyckie szczucie, hejt, kłamstwa i perfidne oszustwo, Adamowicz został zamordowany. Jak widać system został na nowo uruchomiony. Jednak skala jest nieporównywalnie większa. Bardziej brutalna, chamska, perfidniejsza. Z każdym dniem coraz bardziej ostra i bez hamulców moralnych. Bełkot nienawiści rozwija się jak gangrena. Kurski używa i będzie używa wszystkich środków i metod. Będzie niszczył tak długo aż nie zobaczy uśmiechu swojego pana. Nie zobaczy zadowolenia, gdy wróg zostanie wdeptany w ziemi, uśmiercony medialnie. A co najgorsze, będzie pełna ekstaza gdy pojawi się pierwsza krew. 

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale