7 obserwujących
1213 notek
274k odsłony
  3808   6

Co żeście chamy z Polską zrobili?

Chamy i prostaki rządza Polską. Takiego chamskiej i prostackiej władzy Polska jeszcze nie miała. Złodziejstwo goni złodziejstwo, afera za aferą, korupcja na niespotykaną skalę, nepotyzm stał się codziennością. Zawłaszczyli dla siebie tylko i wyłącznie Polskę praktycznie w całości. Dodatkowo ta ich chamska i perfidna buta. Arogancja i poniżanie, odczłowieczanie i piętnowanie. Zamordyzm z prześladowaniami. Kłamstwo, które ma być prawdą. Banda totalnych nieudaczników, gdzie hipokryzja to chleb dla nich powszedni. 

Co żeście chamy z Polską robili? "Folwark zwierzęcy". W czystej jego postaci. Jesteście niby panami świata a tak naprawdę moczycie się w szambie swojej uczciwości. Z bogiem na ustach walczycie z kobietami i dziećmi, bo takie jest oczekiwanie starego, bezdzietnego dziada. Akceptujecie zdradzieckie mordy wśród swoich, zdrajców i konfidentów, bo tylko tacy chcą jeszcze przy Kaczyńskim trwać. A on nie widzi różnicy w kwestii ludzkiej uczciwości. Pogardza bez względu czy swój, obcy, wróg. On żyje we własnym świecie, gdzie istnieje tylko on w różnych postaciach. 

Polska jest w totalnej ruinie. I wcale nie chodzi, że gospodarka, budżet zostały zniszczone. Takiej gospodarczej i finansowej zapaści nawet Gierek mógłby się uczyć. Zadłużenie każdego dnia wzrasta o naście milionów, recesja, inflacja, podwyżki to zgotowało chamstwo władzy. Nędza, ubóstwo zaistniało największe jakie można było się spodziewać. Niby cos Kaczyński w swojej w łaskawości daje, jednak z drugiej kieszeni kradnie i to o wiele więcej, niż panisko dało. Zaś do własnej przygarnia już nie miliony, ale miliardy. Po to chamy przyszliście do władzy? Z hasłem, że i owszem, kradniecie, ale tez coś tam ciemnocie dajecie. Upokorzyliście zrujnowaniem Polski. 

Dzisiaj Polska jest gettem, niepokorni, nieposłuszni są z każdym dnie pozbawiani praw obywatelskich. Ogranicza się i każdego dnia z coraz większa determinacja zakazuje się wolności wypowiedzi. Zastraszanie stało się norma i reguła pańskich chamów. Likwidacja wolnych, niezależnych mediów to kwestia kilku miesięcy, ograniczanie swobody obywatelskich, wolnych wyborów to perspektywa roku, najwyżej dwóch lat. Chamom wszelka wolność i swoboda jest obca. Oni stłamszeni i ograniczeni przez swojego pana, nie mają żadnej swobody czy wolności. Sprzedali się za stanowiska, miliony. Sam ich pan jest także pozostaje ograniczony wolności. On uzależniony jak narkoman od wszelkiej, absolutnej, dyktatorskiej władzy. 

Co żeście chamy z Polską zrobili?! 

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale