25 obserwujących
270 notek
262k odsłony
  250   0

Pro-lifers proszą o pieniądze


Znowu do mnie piszą! Ileż można?! I kto im udostępnił mojego maila?

[...........]

Niech Pani zobaczy, do jakich rzeczy uciekają się zwolennicy aborcji, aby tylko sparaliżować działalność naszej Fundacji i utrudnić nam pokazywanie prawdy o aborcji. Ta sama straż miejska, podległa skrajnie proaborcyjnemu prezydentowi Warszawy Rafałowi Trzaskowskiemu, nie reagowała specjalnie gdy aborcjoniści spod znaku czerwonej błyskawicy demolowali stołeczne kościoły i niszczyli pomniki. Jej funkcjonariusze nie są także zainteresowani ściganiem sprawców, którzy regularnie niszczą nasze samochody oraz reklamują nielegalne pigułki aborcyjne. Zamiast tego, wolą na siłę szukać paragrafów na naszą Fundację i pretekstów do wytoczenia nam procesów.

Oprócz furgonetki pod Szpitalem Bielańskim, zdewastowano także samochody pokazujące prawdę o aborcji pod szpitalami w Oleśnicy i w Krakowie. Straty wynoszą w sumie ok. 4 000 zł.

Pani Karolino, chcielibyśmy aby nasze pojazdy jak najszybciej wróciły pod szpitale, w których zabija się dzieci. Orzeczenie Trybunału nie zostało formalnie opublikowane przez rząd a więc nie funkcjonuje. Lekarze- aborcjoniści zapowiadają, że nawet jeśli wejdzie ono w życie to albo po prostu je zignorują albo zaczną fałszować dokumentacje medyczną żeby za wszelką cenę dokonywać aborcji na dzieciach podejrzanych o chorobę. Tysiące polskich dzieci wciąż jest zagrożonych a pokazanie prawdy o aborcji ich rodzicom jest najczęściej ich jedyna deską ratunku.

Dlatego zwracam się do Pani z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł lub dowolnej innej kwoty, aby naprawić antyaborcyjne furgonetki i dalej pokazywać prawdę pod wejściami do szpitali, których personel przesiąknięty jest mentalnością eugeniczną i chce zabijać dzieci podejrzane o chorobę zamiast je ratować.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro - Prawo do życia
ul. J. I. Kraszewskiego 27/22, 05-800 Pruszków
Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW

Aborcyjne symbole na drzwiach wejściowych do szpitali budzą przerażenie. To jasna i publiczna deklaracja pracowników tych miejsc - popieramy zabijanie chorych ludzi.

Aby kształtować sumienia i świadomość Polaków w tych samych miejscach musi być obecna prawda o aborcji. Dzięki naszym furgonetkom może być ona pokazywana 24 godziny na dobę. Dlatego jeszcze raz proszę Panią o wsparcie naprawy pojazdów, które jak najszybciej powinny wrócić na swoje miejsce!

Moi drodzy proliferzy, ja już przelałam pewną sumę, lecz nie wam, a na fundację Otwarte Klatki. Mój partner trochę kręcił nosem: tyle jest ludzkich dramatów, tyle potrzeb... Tak, jednak trzeba sobie uzmysłowić, iż nie zaspokoimy wszystkich. Trzeba dokonać selekcji. Ja już wybrałam.

Jeśli zaś któryś z Salonowiczów opowiada się „za życiem”, niech wspomoże walecznych antyaborcjonistów dowolną sumą. Put your money where your mouth is.


Lubię to! Skomentuj15 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo