KOBIETA KULA KOBIETA KULA
310
BLOG

Krótko Notka: Perwersyjo dlo Kożdygo!

KOBIETA KULA KOBIETA KULA Rozmaitości Obserwuj notkę 18

Ja, ludkowie rostojmili, mom dlo Wos życzenio na tyn Nowy Rok 2024!

Dla mnie to Pierwszy Rok Numerologiczny, więc życzę Wam takoż abyście się czuli jak nowo narodzeni i optymistycznie otwarci na Nowy Rozdział w życiu. 

Bądźcie odważni, ciekawi, bezczelnie uśmiechnięci, albowiem pewien Mądrala swego czasu słusznie zauważył, że tylko na dwie rzeczy lekarstwa nie ma: na śmierć i na bezczelność. 

Bądźcie gotowi na absurdalność i akceptujcie sprzeczności wszelakie, albowiem tylko człowiek zaangażowanym nie będąc w żadną awanturę potrafi być rozjemcą wyluzowanym i napić się z każdym. Jak Kula Hanyska ze Gorolami, bo nojlepij być jak tyn trzyci cug ze wica: „Jechoły trzi cugi. Jedyn we prawo, drugi na lewo. A trzyci cug pojechoł za niymi”. 

I tela. :)))Biała jak śnieg, rumiana jak krew i o włosach czarnych jak heban, Upiorno Frelka z Hajduk Wielkich. Otoczona Aurą turkusową, z dodatkiem kolorów indygo, soczystej zieleni i słońca w letnie południe. Posiadam doskonałe połączenie z Wyższym Wymiarem, a informacje stamtąd otrzymywane pomagają mi kreować życie szczęśliwości pełne. Mistrzowska Jedenastka Numerologiczna, urodzona w znaku błyskotliwych Bliźniąt, obdarzona ponadprzeciętną umysłowością i ostrym jak brzytwa językiem, nieprzewidywalna i zmienna. Zakochana najpierw zdrowo we własnej swej osobie, choć miłość do Bliźniego jest we mnie bardzo wielka. Lubię bowiem, oczami chabrowemi hipnozę uskuteczniać, a trzecim okiem zaglądać wtenczas w duszę delikwenta i radością ową duszę napełniać, gdy w niej radości jest deficyt. Jednakowoż, gdy sytuacja tego wymaga, bez żadnego wahania potrafię się także samo zmienić w zołzowatą jędzę, albowiem stawiam jasne granice w tak zwanych stosunkach międzyczłowieczych, gdy się rzecz rozchodząc o energetyczny wampiryzm. Na koniec, pragnę jeszcze dodać, że choć jestem mądra i piękna, to skromność jest moją główną zaletą. ;-) "Dlaczego mężczyźni nie przepadają za inteligentnymi i atrakcyjnymi kobietami? - Ponieważ zjawiska paranormalne wywołują niepokój..."  ;-))) https://ujarani.com/39447 https://youtu.be/KWZGAExj-es kobietakula@gmail.com

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości