318 obserwujących
2286 notek
2324k odsłony
1358 odsłon

POkłosie zaprzaństwa „elit” III RP

Wykop Skomentuj13

 „ Ci źli ludzie wymyślili getto, potem zaprowadzili cztery miliony Żydów do obozów śmierci. Boże wybacz im za to, za co ja nigdy im nie wybaczę. Ci dranie udając zaniepokojenie krwawym zabijaniem zwierząt biorą 11 miliardów Euro w każdym roku od Unii Europejskiej. Józef Stalin był jedynym człowiekiem, który wiedział, jak traktować Polaków”

Taka ocena nas Polaków pojawiła się na portalumeattradenewsdaily.co.ukw związku ze stwierdzoną niekonstytucyjnością polskiego ustawodawstwa dotyczącego uboju zwierząt. Chodzi o tak zwany „ubój rytualny” polegający na podrzynaniu gardła bez wcześniejszego pozbawiania zwierzęcia świadomości.

Zakaz takich praktyk w kraju zamieszkiwanym przez „krwiożerczą prymitywną dzicz” to według zagranicznego branżowego portalu handlarzy mięsem wyraz zakłamania i hipokryzji, gdyż gdzie jak gdzie, ale w Polsce wykluczyć należy wszelkie szlachetne intencje i kierowanie się przynależnymi ludziom cywilizowanym uczuciami wyższymi.

Ktoś powie, że nie ma się czym przejmować, jakiś głupi człowiek na mało znanej stronie internetowej wypisuje idiotyzmy, jakich w Internecie znaleźć można miliony.

Ja zaś powiem DOŚĆ!!! Pogońmy w końcu rządzących nami zaprzańców gdyż takie coraz powszechniejsze opinie o nas Polakach to zgniły owoc wrogiej działalności „elit” III RP, które ukradły nam Ojczyznę i niszczą ją z wyrachowaniem i premedytacją.

Sytuacja w Polsce przypomina rodzinę, w której mąż i ojciec przez lata na użytek wewnętrzny udaje troskliwość, opiekuńczość oraz miłość i korzystając z nieuwagi znieczulonych domowników wynosi stopniowo najcenniejsze rzeczy sprzedając je okolicznym paserom. Jednocześnie podczas hulanek z kolesiami organizowanych ze środków pochodzących z tego złodziejskiego procederu opowiada, dookoła jaki to on ma w swoim domu krzyż pański.

Żona nie dość, że „brzydka i nieposażna” to jeszcze agresywna i cieknie oraz cuchnie jej z pyska, a dzieci to banda prymitywnych nieuków o mongolskich rysach, które od rana do wieczora wyrywają nóżki i skrzydełka różnym bezbronnym stworzonkom.

Kolesie z udawanym współczuciem klepią po plecach domowego złodzieja i myślą sobie, fakt kawał bydlaka, ale to nasz ucywilizowany bydlak i tylko on potrafi jakoś zapanować nad tą jego rodzinną dziczą oraz okiełznać to robactwo na tyle, że nie rozpleni się ono na jakąś masową skalę.

Ostatnio „elity” III RP wyraźnie zintensyfikowały swoje działania polegające na hurtowym epatowaniu opinii publicznej wszystkimi „wadami” i „zbrodniami” Polaków.

Już dość dawno Radosław Sikorski ostrzegał świat przed potencjalnymi nadwiślańskimi „Breivikami” i jak na zawołanie pojawił się Brunon K. Do ponownie gorączkowo odgrzewanego „polskiego zwierzęcego antysemityzmu” dochodzi terroryzm, faszyzm i groźby rozstrzeliwania „najwyżej cenionych” dziennikarzy z Moniką Olejnik na czele, która ma szansę przebić „Dziurawego Stefana”, wymyśloną na propagandowe potrzeby Salonu, wirtualną niedoszłą ofiarę Ryszarda C., który zamordował działacza PiS-u, a drugiemu próbował poderżną gardło.

Obawiam się, że ta cała pełna hałasu hucpa, do której doszła teraz „mowa nienawiści” nie jest skierowana tym razem to tubylczej ludności, ale ma za zadanie przygotować zagraniczną opinię publiczną na nadchodzące wydarzenia, jakie przygotowuje „grupa trzymająca władzę” w Polsce.

Jeszcze raz ostrzegam przed tym, do czego oni zmierzają przytaczając słowa wyjątkowo wpływowego „salonowca” i przewodniczącego rady Fundacji Batorego, prof. Marcina Króla:

„Wzywam władze państwa polskiego do zdecydowanej i twardej reakcji, nawet, jeżeli nie będzie ona zgodna z prawem. Wzywam, jako mieszkaniec demokratycznego kraju."

Podnoszą łapę na wolność słowa i dostęp do informacji publicznej. Likwidują niepokorne media, ograniczają prawo do manifestacji, a w weekendy zatrudnili „seryjnego samobójcę” likwidującego ludzi dysponujących niebezpieczną wiedzą. Mimo tego wszystkiego prawda o kainowej zbrodni stulecia coraz bliższa jest wyjawienia.

Nie pozostaje im już nic innego, jak wsłuchać się w „zatroskany głos elit” i przystąpić do „twardej reakcji”, która może być nawet „niezgodna z prawem”.

A jak zareaguje wolny demokratyczny świat na wprowadzenie w Polsce stanu wyjątkowego i siłową rozprawę z opozycją?

Nie łudźmy się, grunt został już doskonale przygotowany i nikt nie będzie ujmował się za nacją terrorystów, nazistów i krwiożerczych antysemitów, a Tusk może nawet otrzyma pokojowego Nobla.

Wszak po Stalinie będzie kolejnym zbawcą, „ który wiedział, jak traktować Polaków”, czyli „ złych ludzi”, którzy „wymyślili getto, potem zaprowadzili cztery miliony Żydów do obozów śmierci”.

Artykuł opublikowany w ogólnopolskim tygodniku Warszawska Gazeta

Polecam moją nową książkę, "Polacy, już czas" ozdobioną rysunkami Arkadiusza "Gaspara" Gacparskiego, jak i poprzednią.

 Sprzedaż: www.polskaksiegarnianarodowa.pl, United Express, Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6 lok 227, Tel. 502 202 900

 

 

Wykop Skomentuj13
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale