Blog
patrząc z boku
kokos26
kokos26 „Drzewo wolności trzeba podlewać krwią patriotów i tyranów”
320 obserwujących 2286 notek 2313252 odsłony
kokos26, 17 października 2013 r.

Brońmy Kościoła i wiary przodków

 „Każdego dnia wychodzą na światło dzienne przypadki nadużyć seksualnych, których dopuszczają się członkowie kleru katolickiego. Niestety, nie można już mówić o pojedynczych przypadkach, lecz raczej o zbiorowej zapaści moralnej. Wielu kapłanów i zakonników przyznało się do winy. Bez wątpienia owe tysiące przypadków odkrytych przez wymiar sprawiedliwości stanowią zaledwie wycinek prawdziwych liczb, wziąwszy po uwagę, że hierarchia kościelna zdołała ukryć i zatuszować wielu zwyrodnialców.”

Jeżeli ktoś pomyślał, że powyższy fragment to wypowiedź Leszka Millera, Janusza Palikota, Andrzeja Rozenka, albo fragment artykułu Katarzyny Wiśniewskiej z Gazety Wyborczej, Adama Szostkiewicza z Polityki lub jest to diagnoza stanu Kościoła wyartykułowana przez Monikę Olejnik, Tomasza Lisa lub „kapelana Czerskiej”, księdza Wojciecha Lemańskiego to już spieszę i wyprowadzam z błędu.

Powyższy cytat to fragment przemówienia wygłoszonego 28 maja 1937 r. przez Josepha Goebbelsa, szefa propagandy III Rzeszy. Tak Drodzy Czytelnicy, to wszystko już było, a rodzimi mentalni totalniacy sami tego prochu nie wymyślili, więc całymi garściami czerpią z osiągnięć „klasyków”.

Kościół katolicki, jego zasięg, liczba wiernych, a więc ogromny wpływ na Boży Lud, stał zawsze na drodze systemów totalitarnych, które to systemy chcą ludzkie masy kształtować na swój sposób i według jakiegoś kolejnego udoskonalonego szatańskiego projektu.

Nauczanie Kościoła stało na przeszkodzie w dziele stworzenia „człowieka sowieckiego”, „germańskiego nadczłowieka z rasy panów”, a dzisiaj „światłego Europejczyka”.

Oczywiście zawsze wmawia się ludziom, że oni sami tej inżynierii dusz pragną i się jej domagają zaś „elity” i władza wychodzą im tylko na przeciw oczywiście służąc ludowi i realizując jego pragnienia.

Na całe szczęście totalitarne zapędy niczym atawizmy wyłażą czasami jak słoma z cuchnących walonek w najmniej spodziewanych momentach, że przytoczę słowa „Drogiego Bronisława” Geremka, najpierw obiecującego stalinisty, a później całą gębą europejsa, który powiedział:

“Zbudowaliśmy Europę, teraz musimy ukształtować Europejczyków”

Czy nie brzmi to podobnie jak:

Zbudowaliśmy blok państw komunistycznych, teraz musimy ukształtować ludzi sowieckich

Jednym słowem najpierw jest plan wymyślony ponad głowami społeczeństw, a potem jego realizacja, czyli masowe pranie mózgów, wskazywanie wrogów klasowych i ich likwidacja z wykrzykiwanym przez zakłamane gęby hasłem, że to dla naszego dobra i szczęścia.

Najpierw zdiagnozować chorobę „świętych krów” (nie mylić ze wściekłymi), a później po jej nagłośnieniu spróbować pod tym pretekstem wybić całe stado. Może nie od razu się uda, ale przynajmniej wśród wystraszonych popyt na wołowinę gwałtownie spadnie.

To są ciągle podejmowane te same próby zniewolenia ludzkości i uczynienie z niej dającej się dowolnie kształtować masy złożonej z pożytecznych idiotów, którym wystarczy systematycznie dokładać do koryta, na tyle by nie odczuwali głodu i nie wszczynali buntów.

Brońmy Kościoła i wiary naszych przodków gdyż bez nich staniemy się bezbronni i nie tylko nigdy nie odwojujemy wolnej i niepodległej Polski, ale przestaniemy o niej nawet marzyć uszczęśliwieni tym, że stać nas na brykiety do grilla i kiełbasę zwyczajną.

Artykuł ukazał się w tygodniku Polska Niepodległa

Polecam moje książki, "Polacy, już czas" ozdobioną rysunkami śp. Arkadiusza "Gaspara"

 Gacparskiego i, „Jak zabijano Polskę”

Sprzedaż: www.polskaksiegarnianarodowa.pl, United Express, Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6

Opublikowano: 17.10.2013 14:32.
Autor: kokos26
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image Sprzedaż: www.polskaksiegarnianarodowa.pl, United Express, Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6 lok 227, Tel. 502 202 900 image

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @TOMCIOB Na samym początku istnienia s24 moje notki niemal regularnie były na pudle i często...
  • @Autor "a sprawę ujawniła w końcu niszowa i mikroskopijna „Warszawska Gazeta”." Gazeta o...
  • @BAJBARS Legion Wołyński (400 osób). 150-osobowa ukraińska kompania policyjna, stacjonująca...

Tematy w dziale