0 obserwujących
38 notek
6376 odsłon
64 odsłony

Czy w 2009 roku dalej będziemy stadem baranów?

Wykop Skomentuj41

"Oby ten rok był dla ojca Rydzyka lepszy niż ubiegły"

"W tak wrażliwej kwestii jak pieniądze dla Rydzyka trzeba być ostrożnym"

Buta, złośliwość, arogancja i zwykłe chamstwo wyziera ze słów Donalda Tuska wypowiedzianych na dzisiejszej konferencji prasowej. Oczywiście przekazanie pieniędzy czy zgoda na zbiórkę publiczną na projekt geotermalny może przynieść korzyści jedynie Polsce i zwykłym Polakom.

Co z takiego interesu, który może tylko wpędzić PO w kłopoty i postawić pod znakiem zapytania „wziątki” czy jak kto woli granty z racji zakupu we Francji dwóch elektrowni nuklearnych?

Jeżeli już komuś cokolwiek dawać to na przykład Panu Walterowi na stadion Legii. Tak zainwestowane pieniądze przynoszą namacalne efekty i ostrożność nie jest wskazana, choć pół miliarda dla ITI w porównaniu do 23 dla ojca Rydzyka to jednak spora różnica.

Zadaniem na 2009 rok jest zapewne pozbawienie koncesji Radia Maryja i TV Trwam. Odetnie to miejscowy plebs od informacji, że Polska pod względem złóż gorących podziemnych wód jest światowym potentatem. Ważne to jest i z tego powodu, że należy utrzymywać w tajemnicy fakt, że Niemcy, choć zasobów wód geotermalnych w porównaniu z Polska maja tyle, co kot napłakał postawili właśnie na tą czystą energie i w samej Bawarii przeprowadzane jest ponad 400 odwiertów wspomaganych przez państwo, władze lokalne i Unię Europejską.

GAZPROM, jako doskonała maszynka do korumpowania polityków zadba o własne interesy i nie pozwoli na próbę usamodzielniania się Polski. Sarkozy wciśnie Tuskowi technologie jądrowe, co pozwoli wierchuszce PO po odejściu w odstawkę kontynuować karierę biznesową podobną do kariery byłego kanclerza Niemiec

Nie zdziwię się jak za niedługi czas różnej maści zieloni i ekolodzy dojdą do wniosku, że czysta energia geotermalna stanowi zagrożenie większe niż węgiel, gaz i ropa razem wzięte. Jeszcze wszystko przed nami w tym nowym 2009 roku.

Ciekawe czy nas Polaków cos odmieni czy będziemy dalej stadem głupich strzyżonych przez cwaniaczków baranów. 

 

Wykop Skomentuj41
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale