rebeliantka rebeliantka
90
BLOG

Z Chrystusem Królem do Gietrzwałdu

rebeliantka rebeliantka Społeczeństwo Obserwuj notkę 1


Zaprasza Janusz Górzyński z Konwentu Obrońców Polski!


Niepodległość wyszła z Gietrzwałdu! Okażmy wdzięczność Matce Bożej i Jej Synowi Bożemu.

Program uroczystości 25-26-27 listopada 2023 w Olsztynie i Gietrzwałdzie:

25 listopad godz. 12.00

Olsztyn, Bazylika św. Jakuba - powitanie MB Królowej Polski. Po mszy św. udajemy się na Rynek pod Bibliotekę, gdzie będziemy adorować Królową i Króla Polski, odmawiać różaniec i przekazywać informacje na temat Krucjaty Gietrzwałdzkiej, Aten Roztocza oraz dziejowej misji Polski, a także o nowym dziele Grzegorza Brauna poświęconym sprawie Gietrzwałdzkiej.

26 listopad godz. 9.00

Gietrzwałd. Amfiteatr - omówienie spraw organizacyjnych i uformowanie szyków zebranego rycerstwa z banerami, flagami maryjnymi i państwowymi celem udania się pod kaplicę objawień. Tam odmówimy różaniec i odczytamy polskie ślubowania. O godz. 11.00 idziemy do Bazyliki na mszę św., a po mszy św. pod źródełko wraz z figurą MB Królowej Polski i Jezusa Króla Polski, gdzie odmówimy różaniec. Potem udamy się na Szlak św. Jakuba pod krzyż.

27 listopad godz. 10.00

Olsztyn, Bazylika św. Jakuba - msza św. o godz. 10. Potem udajemy się pod Urząd Wojewódzki celem zorganizowania pikiety w obronie Duchowej Stolicy Polski. Złożymy petycję z żądaniem zatrzymania wszelkich inwestycji, które nie służą miejscu objawień Matki Bożej i perle Warmii. Liczymy na interwencje poselskie i nagłośnienie w mediach.  


https://pl1.tv/title/narod-polski-uznaje-chrystusa-za-krola-i-pana/

rebeliantka
O mnie rebeliantka

Zna się na zarządzaniu. Konserwatystka. W wieku średnim, ale bez oznak kryzysu. Nie znosi polityków mamiących ludzi obietnicami bez pokrycia (fumum vendere – dosłownie: sprzedających dym). Lubi podróże, kontempluje - sztuki plastyczne i muzykę.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo