Blog
życie jest piękne
Konstancjusz1
Konstancjusz1 człowiekiem
0 obserwujących 12 notek 5985 odsłon
Konstancjusz1, 28 czerwca 2010 r.

Pytania do PO

Platforma Obywatelska rozpętuje histerię, straszy ludzi, sieje nienawiść. Słowa Premiera Tuska, Nowaka, Komorowskiego to nie jest normalna informacja dla Polaków o tym, co oni mają zamiar zrobić. W zamian za to jest to rzucanie inwektywami, i zastraszanie. Czy to jest postępowanie zgodne z demokracją? Czy to jest ta 'inteligencka', 'demokratyczna' i 'postępowa' grupa polityków, która ma reprezentować ludzi wykształconych? A co ze słowami Palikota, który oznajmia, że zabije i wypatroszy Kaczyńskiego?

Panowie politycy z PO i ich stronnicy.

Zarzucaliście Kaczyńskiemu, że jest agresywny. Nie widzę u niego agresji. U was widze złość, a niekiedy i podłość.

Czy istnieje dla Was coś takiego, jak przyzwoitość, umiar? Czy uznajecie jakiekolwiek normy życia społecznego?

Mamy kampanię prezydencką.

Dlaczego mnie ktoś zastrasza? Dlaczego mnie ktoś szczuje na Kaczyńskiego? Czy ja nie mam prawa podejmować osobistego osądu i wyboru? Tylko mam żyć w atmosferze lęku? Dlaczego Wy to robicie? Czy naprawdę pragniecie mojego i Polski dobra?

Chcę uczestniczyć w wyborach, chcę podjąć decyzje mądrą dla dobra Polski. Ale po co ten szał, po co ta histeria? Oczekuję dyskusji na temat stanu państwa i szukania dróg wyjścia z totalnego kryzysu (spadają samoloty, wały przeciwpowodziowe przerywają, padają szpitale, armia, ostatnie zakłady i wieś). Po co bęłtacie i tak już mętną wodą w błocie, jakim jest nasza współna Ojczyzna, szczególnie po ostatnich powodziach. W jakim celu robicie taki wrzask i zamęt?

Pytanie jest proste. Jeśli tak pragniecie dobra dla Polski to co Wam przeszkadza współpraca z, co najmniej 1/3 Polaków, jeśli tyle wynosi stały elektorat PiS-u? Dlaczego za wszelką cenę dążycie do monopolu? Przecież Polska to nie jakaś prywatna działka, to jest wspólne dobro i różnimy się. Dlaczego nie chcecie współpracować? Może jednak macie inne plany? Jeśli pragniecie dobra Polski, to dlaczego chcecie nami rządzić, bez naszych przedstawicieli? Po co ten zamęt? Po co ta histeria? Nie wystarczy rozważna dyskusja, podanie argumentów? Czy uważacie się za zbawców?

Ludzie z PO, jesteście zwykłymi śmiertelnikami, przeminiecie, jak wszystko przemija. Ta histeria budzi we mnie podejrzenia. Dlaczego nas na siłę chcecie uszczęśliwiać? Czemu służy to narzucanie jednego słusznego wyboru? Dlaczego nas straszycie? 

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

patriota

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @Autor Minister Schetyna zapytany o to, jak przyjął wypowiedź prezydenta Putina o tym, że...
  • @EPOLITIC Rosjanie wytoczyli najcięższe działa przeciwko Polsce. Oskarżyli nas o szkolenie...
  • @RYMPLUM Pan wskazuje na jakiś "Polsko-Ukraiński Batalion Sił Pokojowych, POLUKRBAT,...

Tematy w dziale