29 obserwujących
311 notek
1019k odsłon
41616 odsłon

Zachód utracił „Ducha Wojownika”

Wykop Skomentuj34

Już śp.Stefan Kisielewski rozpaczał, że Zachód utracił „Ducha Wojownika”. Dzis widzimy, że ta zaraza objęła rownież rasę żółtą.  
Gdy Republica Argentynńska zaatakowała Falklandy – śp.lady Małgorzata Thatcherowa posłała tam wojsko, które zrobiło z Argentyńczykami porządek. Gdy parę dni temu ISIS zamordował śp.Kenji Goto – rzecznik rządu Cesarstwa Japonii wyraził "zadecydowane potępienie i oburzenie tym godnym pogardy aktem terroryzmu" i zapowiedział, że Japonia "odpowie w sposób zdecydowany". Premier Cesarstwa, p.Shinzo Abe oświadczył przed posiedzeniem gabinetu: „Czuję oburzenie z powodu tego niemoralnego i odrażającego aktu terroryzmu. Nie znajduję słów kiedy myślę o rozpaczy jakie przeżywa jego rodzina” oraz zapowiedział, że Japonia nie ugnie się przed "niedopuszczalnym terroryzmem" i będzie... nadal dostarczać pomocy humanitarnej krajom walczącym z ekstremistami z Państwa Islamskiego.  
Państwa tzw. „cywilizowane” (do których, niestety, dołączyło – jak widać – Cesarstwo) wzdrygają się na myśl przed „zastosowaniem przemocy” - z czego cynicznie korzystają wszyscy bandyci. Państwa te dumnie „nie uznają Islamskiego Kalifatu Iraku i Lewantu” - czyli uprawiają politykę strusia.  
Tymczasem ISIS należało już dawno uznać – i natychmiast po uznaniu wypowiedzieć mu regularną wojnę, a samozwańczego „kalifa” powiesić na najbliższej suchej gałęzi – ciało potem ćwiartując i rzucając świniom na pożarcie.  
Gdy po wypowiedzeniu słów oburzenia p.Abe wszedł na posiedzenie Rządu Cesarstwa powinien wyjść z niego z decyzją o wypowiedzeniu wojny. Iran z największą chęcią przepuściłby te wojska – i jeszcze zapewnił im przyzwoite zaopatrzenie.  
Nie robiąc tego p.Abe i inni przywódcy państw „cywilizowanych” tracą twarz – i mażą sobie ręce krwią następnych ludzi, którzy zostaną zamordowani przez ISIS i inne bandyckie reżymy.

Wykop Skomentuj34
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale