kosmolud.k kosmolud.k
39
BLOG

Policjanci chorują. Rząd szykuje im terapię szokową

kosmolud.k kosmolud.k Gospodarka Obserwuj notkę 0

Tym razem pochlebnie o rządzie będzie.

Nie wiedziałem że w 10 lat po reformie emerytalnej policjant to nadal taka święta krowa która nawet na zwolnieniu dostaje 100% pensji. Do tego jeszcze dodatki służbowe.

I co miesiąc od 6 do 9 tyś ( prawie 10% !!!) jest na takich zwolnieniach - mówimy tu o ludziach którzy wiekszości powinni być zdrowi bo jest to grupa dla kturej jednym z zasadniczych kryteriów przyjęcia do służby jest bardzo dobry stan zdrowia i służbie która już po 15 latach moze odejść na emeryturę.

Co więcej nawet rozumiem że część z nich zajmuje sięna zwolnieniach porzyteczną dzialalnościa:

"Z podobnym przypadkiem walczą kolejni komendanci w Szczecinie. Co więcej, tamten oficer zwolnienie wykorzystuje na prowadzenie witrynyinternetowej, w której podważa wiarygodność przełożonych"

 

Jednak jak długo jeszcze można czekać na zlikwidowanie w policji i armi zajmowania stanowowisk cywilnych ( biuro, zaopatrzenie itd) przez mundurowych. ( gdyby udało się to w 100% to nawet zrezygnował bym z pkt 2 ale to niemożliwe znając realia)

Jak długo można czekać na zlikwidowanie armi 40letnich emerytów w tych służbach ( nie zapominając jeszcze o Straży Granicznej, Pożarnej itd)

Żeby nie było że chcę tylko zabierać - to zapytam Jak długo jeszcze nieszczęśnicy którzy pojechali na Wasze ( bo na pewno nei moje ) wojny i mieli pecha być rannymi będą żyli z zasiłków. Na to przedewszystkim powinny pójść pieniądze zaoszczędzone jw ( nie od raz ui nei wszystkie)

JAK DŁUGO JESZCZE

Ja to poprę i na was nawet zagłosuję tylko weźcie i coś zróbcie nie tylko zapowiadajcie.

kosmolud.k
O mnie kosmolud.k

"Tu każdy chce mieć swój ciągnik. Świat jest głupi" new dlug(); They want more for themselves and less for everybody else, but I’ll tell you what they don’t want . . . they don’t want a population of citizens capable of critical thinking. They don’t want well informed, well educated people capable of critical thinking. They’re not interested in that . . . that doesn’t help them. That’s against their interests. That’s right. They don’t want people who are smart enough to sit around a kitchen table and think about how badly they’re getting fucked by a system that threw them overboard 30 fuckin’ years ago. They don’t want that. You know what they want? They want obedient workers . . . Obedient workers, people who are just smart enough to run the machines and do the paperwork. And just dumb enough to passively accept all these increasingly shittier jobs with the lower pay, the longer hours, the reduced benefits, the end of overtime and vanishing pension that disappears the minute you go to collect it, and now they’re coming for your Social Security money. Apel ATK ws. CBA Jestem - cóż przede wszystkim od kilku lat ojcem ( od kilku dni musiałem zwolnić tempo ) z a także specialisą od OS, Cisco i VMware .... Cytaty dnia Linuks jest jak dobra żona, niezawodna i wiarygodna, poza tym bardzo wiele potrafi. - "kultura , to taki koreczek w butelkę z samogonem wciśnięty" PS. Zachowując - dla potomnych ;) - pierwotny opis to jestem: " raczej tradycionalistą - zwłaszcza w w łóżku ( iewykluczone jednak że wynika to z braku ciekawych propozycji ... ;) to miał być komentarz do parady równości ;) Moj ulubiony artykół - Art. 286. § 1

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka