2 obserwujących
317 notek
59k odsłon
  174   0

0:1

 Niewiele można dodać. Oczywiśce wielu skupi się na trenerze - to prawda moim zdanie Smuda nie dorósł do roli trenera reprezentcji. Nie tylko a nawet nie przedewszystkim że nie bardzo potrafi się wysłowić - zdecydowanie bardziej mam pretensję o dobór zawodników, defensywne ustawienie, no i największy brak od lat - brak gry do końca ( w naszym przypadku z wyjątkiem Rosji to nawet brak gry prze 45 min).

Ale tak jak to mówiem prywatnie wcześniej - dla Polski lepiej że zakończyliśm wcześniej podniecaniae się naszymi piłko- kopczami którzy co prawdam mieli wymażoną grupę i szansę na wyjście z niej ale potem nawet z najlepszym trenerem na świecie mieli praktycznie ZERO szans z kimkolwiek w ćwiercfinale ( zwłaszcza z Niemcami)

Dobrze też także dlatego że nasz rządowy "selekcjoner"  nie dostanie argumentu propagandowego w stylu Gierka ( z zachowaniem proporcji - wtedy pechowo przegrany półfinał teraz marzenia o wyjściu z grupy). 

Najzabawnejsze jak słyszę w TuskTvNetwork że Smuda powinien zostąć, że to najlepszy możliwy skład i że daliz siebie wszystko ...

 

Propaganda sukcesu ver 2 ...

A Grecy pokazali że można wygrywać nawet słabym, zgranym składem. Warunek - walka !

 

PS Oczywiście kibicowałem naszym - mimo że miałem złe przeczucia to jednak nigdy nie stawiam ( choć mogłem) przeciwko naszej reprezentacji. Nawet po 26 latach rozczarowań 

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale