Blog
Ni pies ni wydra
KriSzu
KriSzu Ni pies, ni wydra.
0 obserwujących 71 notek 58278 odsłon
KriSzu, 11 stycznia 2012 r.

Słowa płk. Przybyła przeczą wersji o zamiarze samobójstwa

Jak dowiaduję się z mediów, płk. Przybył twierdzi, że chciał popełnić samobójstwo, ale ręka mu zadrżała i źle trafił. Wcześniej podszedł do okna, by uniknąć rykoszetu. Śmiercionośna kula miała wyjść przez okno.

To tłumaczenie nie pasuje do wersji pro-samobójczej. Który samobójca przejmuje się tym, co stanie się po śmierci z jego ciałem? Czy ktoś, kto skacze z 10. piętra na ruchliwą ulicę przejmuje się, że po śmierci przejedzie go samochód? Owszem, może przejmować się, że spadnie innemu człowiekowi na głowę, ale nie tym, że wpadnie pod samochód.

Powie ktoś, że pułkownik obawiał się, by ktoś inny nie oberwał rykoszetem. Ale przecież w momencie strzału nikogo więcej w pokoju nie było. Zagrożony rykoszetem był wyłącznie on sam.

I to jest właśnie moim zdaniem dowód na to, że całe "samobójstwo" płk. Przybyła było teatrem. Tylko ktoś, kto chciał przeżyć, mógł obawiać się rykoszetu. Płk. Przybył był w stanie pokierować kulą wychodzącą z lufy jego pistoletu. Nie był w stanie pokierować rykoszetem. Dlatego ta kula miała wyjść przez okno.

Opublikowano: 11.01.2012 15:55.
Autor: KriSzu
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @TRAMMER - BLOGERSKA TŁUSZCZA Te dane trzeba wyciągąć z zestawień wyników głosowania...
  • @ZETER1 1 Byłoby dobrze, gdyby udało się doprowadzić do przeliczenia głosów w podejrzanych...
  • @POLSKIEDROGI Proszę przeczytać tekst Pyzy i Wikły z ostatniego "wSieci". Takie rzeczy są...

Tematy w dziale