0 obserwujących
114 notek
52k odsłony
  11426   0

Rabunek stulecia !!

1.01.2012 Wchodzi w życie ustawa, która zniszczy Rzeczpospolitą, a gawiedź klaszcze !  Nie wolno do tego dopuścić. Sejm przegłosował a Prezydent pośpiesznie podpisał ustawę dotyczącą prawa własności obszarów i kopalin zalegających pod powierzchnią ziemi. Kradzież odbędzie się w dwóch etapach.

1. Etap pierwszy

Upaństwowienie kopalin znajdujących się w ziemi

W praktyce oznacza to, żę właścielem tego co znajduje się na Twojej posesji (pod nią ) staje się skarb państwa.

2. Etap drugi

Agenda rządowa stosując bezprzetargową procedurę  koncesyjną przekazuje dosłownie za bezcen złoża prywatnej spółce ( oligarchą z Rosji,  USA etc. ). Przykład: za 1000 m3 Rząd otrzyma 5 zł ( 1,58 $), które jest warte 360$ ( tyle Polska płaci za rosyjski gaz) czyli ok. 0,4 % jego wartości.

Według nowej ustawy przyznanie koncesji jest niezaskarżalne i nie wymaga zgody samorządu. Rząd już wydał setki koncesji za łączą kwotę 30 mln złotych na gas o wartości setki miliardów. To można jeszcze zmienić.

Ale od nowego roku już nie,koncesje będą niezaskarżalne, czyli jeśli:

1. skorupowany urzędnik wyda kocesję za nędzną łapówe, to nie da się tego cofnąć.

2. Jeśli nawet negocjatorzy wywiozą urzędnika do lasu i on wyda koncesję za 1 zł, to sąd badający tą sprawę, rozłoży ręcę z ubolewaniem na "tryb przyznania koncesji" ale nie będzie mógł tego cofnąć

3. Nawet jeśli w posiadanie koncesji wejdzie lódobójcza Korea Północna, Gazprom, jakaś irańska firma aby swinansować bombę atomową to będą mogli czerpać z tego korzyści.

Na domiar złego nowa ustawa umożliwia posiadaczowi koncesji wywłaszczenie, czyli wyrzucenie z posesji każdego w trybie dwumiesięcznym, płacąc mu psi grosz według swojego widzimisie.

Koncesjami  objęte jest już prawie 30 % obszaru Polski. Czyli nowa ustawa umożliwi okradanie i wyrzucanie nas z naszej ziemi.

Koniecznie trzeba temu zapobiec, nawet jeśli protest ma sparaliżować kraj tak jak w sierpniu 1980 roku.Wzywam wszystkie siły polityczne, organizację pozarządowe oraz każdego obywatela z osobna do zablokowania tej bandyckiej ustawy.

Każdy na swój sposób:

1. Zaskarżenie ustawy do trybunału konstytucyjnego

2. protesty, manifestacje, nawet strajki

3. nagłośnianie tej grabieży we wszystkich stacjach TV, radiu,  gazetach i w internecie

Nie ma już czasu na pogaduchy, ustawa wchodzi w życie za niecałe 2 miesiące.

ŹRÓDŁO :

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale