Zostaw za sobą piękna ślady...
Szczęście to codzienne odczuwanie własnego wolnego istnienia
135 obserwujących
1362 notki
1026k odsłon
181 odsłon

Intensyfikacja antypolskich postaw

Wykop Skomentuj6

Nie wiem czy Państwo dziś zauważają pewną intensyfikację postaw antypolskich wśród polityków, mediów i w innych sferach naszego życia. Jesteśmy powoli "grillowani" metodą "żaby", czyli powoli i systematycznie wtłacza się nam postawy szowinistyczne, faszystowskie i "antysemickie" tak, abyśmy kolejne kroki w tym antypolonizmie przyjmowali bardzo potulnie i ze zrozumieniem, iż może faktycznie jesteśmy zacofanym, ksenofobicznym i katolickim "złym" narodem.

Takie działania antypolskie występowały już wcześniej, ale zdaje się, iż dziś jest ich kumulacja i to na wielu płaszczyznach: cywilizacyjnej i religijnej, społecznej, kulturowej, edukacyjnej, ekonomicznej, etyczno-moralnej, politycznej, artystycznej, ideologicznej, itp. 

Polska dziś - obok Węgier - jest w Europie najbardziej katolickim krajem, ale jest od Węgier zdecydowanie większa, ludniejsza i geostrategicznie spełniająca dużo wyższą rolę w UE i nie tylko. 

Jesteśmy na naszym kontynencie największym narodem reprezentującym tradycyjną postawę cywilizacji łacińskiej, która była/jest fundamentem rozwoju poszczególnych narodów i państw, jak i całej Europy. Niestety rewolucja neomarksistowska (kulturowa) na zachodzie Europy zbiera swoje żniwo. Można nawet powiedzieć, że nie była i nie jest to rewolucja a ewolucyjne systematyczne i powolne "grillowanie" lewactwem większości narodów europejskich, ale nie tylko. I Polska dziś stała się obiektem ataku marksistów ideowych, którzy - podobnie jak onegdaj w Europie - próbują to ich, oparte na ideach A. Gramsciego i innych współczesnych kulturowych komunistów, lewactwo zakorzenić w Polsce. 

Stąd ataki na Kościół Katolicki, dezawuowanie roli rodziny jako związku kobiety i mężczyzny wraz z dziećmi, fałszywie pojmowana tolerancja i neoliberalizm (demoliberalizm), politpoprawność, obsceniczne narzucanie ideologii gender przejawiające się np. w marszach LGBTQ+, próba atomizacji i pauperyzacji oraz dezintegracji (np. islamizmem) społeczeństwa polskiego i można tak wymieniać jeszcze wiele rzeczy. 

Powiązane z lewactwem jest też działanie wielu środowisk żydowskich, szczególnie w obszarze naszej wiary jak i czynników ataku ekonomicznego na nasz kraj. Judaizm a przede wszystkim współczesny syjonizm talmudyczno-rabiniczny jest w całkowitej kontrze wobec naszej wiary chrześcijańskiej, podobnie zresztą jak ateistyczne lewactwo. Cywilizacja łacińska jest diametralnie różna od cywilizacji żydowskiej i również obca dla lewactwa a Polska jest dziś jej ostoją i może - w dobie wielkiego kryzysu cywilizacyjnego w Europie - przyczynić się do jej powrotu na łono europejskie. Tym większy jest ten atak neomarksistów kulturowych na nasz kraj. 

Co zaś do ataku ekonomicznego to można odnieść się tutaj do ustawy 447 JUST, która może posłużyć niektórym organizacjom żydowskim do wysuwania roszczeń wobec Polski o bezprawne reparacje wojenne za utracone i bezspadkowe mienie żydowskie. I w tym obszarze dziś można zauważyć intensyfikację antypolskiej postawy większości środowisk żydowskich. Zresztą te środowiska przez cały okres powojenny prowadziły długookresowe i wspólne z Niemcami działania mające na celu przypisanie Polakom zbrodni II WŚ, w tym Holocaustu. I tak jest niestety - mimo rożnych deklaracji - do dzisiaj a my nie mamy woli lub sposobu, aby temu przeciwdziałać. 

W sferze artystycznej, politycznej i edukacyjnej promuje się ludzi i postawy, które wyznają jedyną współczesną i neomarksistowską ideologię. I są to działania dotyczące wszystkich: literatów, aktorów, reżyserów, wszelkiej maści celebrytów, dziennikarzy, piosenkarzy, aktorów, polityków, nauczycieli, i innych. Przejawia się to np. w nagradzaniu nagrodami takich lewackich pisarzy jak Olga Tokarczuk; w reżyserowaniu filmów, które negują cywilizację łacińską i przemycają treści antykatolickie (np. morderca nosi łańcuszek z Krzyżem Chrystusowym) a nieraz i antypolskie; w tworzeniu reklam, w których np. pokazuje się całujących się mężczyzn czy kobiety; karaniu lub wyrzucaniu z pracy ludzi niechętnych LGBTQ+ (np. w całkowicie już opanowanej przez lewactwo Szwecji), wprowadzaniu seksualizacji do szkół ("tęczowe piątki"), ataku lewackich polityków na tych, którym do tego lewactwa bardzo daleko; pisaniu "historii" na nowo i w wielu innych obszarach. 

Należy zauważyć, że wszystkie te działania są w jakiś sposób zintegrowane ze sobą i funkcjonują na zasadzie sprzężenia zwrotnego. Jedne działania implikują inne i są też od nich zależne oraz uzupełniające. Jest to właśnie ten skomasowany atak na całą Polskę i na nas wszystkich. Nieraz nie zdajemy sobie z tego sprawy pochłonięci jakimiś dyskusjami przyziemnymi, którymi karmią nas media wszelkiego rodzaju. Czas się obudzić i zacząć walczyć o Polskę, o jej odbudowanie i trwanie w naszej łacińskiej tradycji. 


Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale