krzysztofjaw krzysztofjaw
844
BLOG

Trans-Miss Holandii... Holandia-Niderlandy to dziwny kraj...

krzysztofjaw krzysztofjaw LGBT Obserwuj temat Obserwuj notkę 14

Podobno obecny rząd Niderlandów (Holandii) musiał podać się do dymisji, bo premier Mark Rutte chce ograniczeń ws. przyjmowania imigrantów a jego koalicjanci są przeciwnego zdania.

Szczerze? To myślałem, iż jest odwrotnie, bo przecież rządy Niderlandów (Holandii) od wielu dziesiątków lat są w awangardzie lewicowej ideologii i sądziłem, że jednak pozostałe partie zaczęły dostrzegać nicość tej lewackiej polityki. Ale tak nie jest...

Niderlandzkie społeczeństwo było kształtowane od dawna w duchu fałszywej lewackiej tolerancji (tolerancji represywnej), gdzie rację mają tylko ci, którzy popierają ten lewacki kierunek rozwoju społeczeństw. "Odchylenia prawicowe" przestały być kompletnie akceptowalne!

Holandia (dziś Niderlandy) była pierwszym krajem na świecie, który zalegalizował małżeństwa osób tej samej płci. Stało się to 1 kwietnia 2001 roku. Od 2005 roku pary jednopłciowe mają w tym kraju również możliwość adopcji dzieci. Do tego aborcja jest tam dozwolona na życzenie do 24. tygodnia ciąży. Decyzję w sprawie jej przeprowadzenia może podjąć kobieta po ukończeniu 16 lat, a jeżeli jest młodsza, to potrzebuje zgody rodziców. Eutanazja zaś jest dozwolona pod określanymi warunkami (nieznośne, nierokujące poprawy cierpienie; konsultacje z innym lekarzem; zgoda świadomego swojego stanu pacjenta) jest dozwolona od 12. roku życia. W wypadku dzieci w wieku 12-16 lat zgodę muszą wyrazić również rodzice lub opiekunowie. Zmiana płci jest w tym kraju dozwolona jak na razie dla osób pełnoletnich, ale cały czas trwa dyskusja czy nie zezwolić na nią osobom powyżej 12 roku życia lub nawet umożliwić zmianę płci już w akcie urodzenia.

Także Holandia jest liderem lewackiej ideologii.

Od dawna dopuszczone jest też w tym kraju używanie narkotyków a limit dla własnego użytku został ustalony dla: marihuany (5 gramów), haszyszu (5 gramów), heroiny (0,5 grama), kokainy (0,5 grama), ecstasy (1 pigułkę), kwasu (1 listek/mniej niż 5 ml GHB). W prywatnej hodowli, dopuszcza się też posiadanie 5 krzaczków konopi.

Więc - moim zdaniem - nie ma się co dziwić, że takie społeczeństwo, które jest cały czas na haju i jest nasiąknięte lewacką ideologią wybrało na swoją Miss Holandii... mężczyznę po zmianie płci [1]:

image

Źródło: https://twitter.com/bogdan607/status/1678011595748777984?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1678011595748777984%7Ctwgr%5E0eda4b037a0cedc1320b773fc1f5c12cf8dfdfd1%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwpolityce.pl%2Fswiat%2F654054-szalenstwo-miss-holandii-zostal-mezczyzna-po-zmianie-plci

No cóż... świat oszalał!!!

[1] https://wpolityce.pl/swiat/654054-szalenstwo-miss-holandii-zostal-mezczyzna-po-zmianie-plci

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com 

Krzysztof Jaworucki - KONSERWATYSTA W IDEI, WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH I POGLĄDACH EKONOMICZNYCH. EKONOMISTA I FINANSISTA. MIŁOŚNIK ŻEGLOWANIA I WSPINACZEK GÓRSKICH. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. BURKE. Bł. Jerzy Popiełuszko: "Prawda jest niezmienna. Prawdy nie da się zniszczyć taką czy inną decyzją, taką czy inną ustawą"; "Gdyby większość Polaków w obecnej sytuacji wkroczyła na drogę prawdy, stalibyśmy się wolnymi już teraz"; "Zło dobrem zwyciężaj". Św. Jan Paweł II: "Jeśli ktoś lub coś każe Ci sądzić, że jesteś już u kresu, nie wierz w to! Jeśli znasz odwieczną Miłość, która Cię stworzyła"; "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, ale kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi"; Nie sposób inaczej zrozumieć Człowieka, jak w tej wspólnocie jaką jest Naród"; "Musicie być mocni mocą wiary i nadziei". Edmund Burke (1729–1797) – irlandzki filozof i polityk, twórca nowoczesnego konserwatyzmu, krytyk rewolucji francuskiej: "Naród jest organiczną całością ukształtowaną przez przeszłość i tradycje"; "Aby zło zatriumfowało, wystarczy, by dobry człowiek niczego nie robił"; "Wolność bez mądrości i cnoty? To jest zło największe z możliwych". Moja strona domowa: http://krzysztofjaw.blogspot.com/

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo