Zostaw za sobą piękna ślady...
Szczęście to codzienne odczuwanie własnego wolnego istnienia
134 obserwujących
1295 notek
979k odsłon
193 odsłony

Nie mam czasu ani chęci, żeby pisać o blogerze "Echo24"

Wykop Skomentuj11

Tym bardziej, że odnosi się do PiS, jako niemal kasandrycznej partii, która zmierza prawie do czasów PRL, kiedy to PZPR narzucała narodowi polskiemu wszystko to, co chcieli komuniści moskiewscy i polscy. Ów bloger przewiduje katastrofę, jeśli PiS zdobędzie większość konstytucyjną.

Tym komunistyczną spadkobiercą była w większości cała III RP i tylko to jest faktem niezaprzeczalnym. A reszta... (...), (...), (...). 

Nie ma o czym pisać ani mówić, bo ostatnie notki tegoż blogera są dla mnie mocno zaskakujące i już sam nie wiem jak się do nich mam odnosić. Czyżby Krzysztof Pasierbiewicz chciał, aby do władzy wróciła PO? A może to tylko wybujałe ego i megalomania blogera Krzysztofa Pasierbiewicza, doktora (a jakże) i byłego wykładowcy akademickiego. 

Żeby nie było niedomówień. Krytykuję go za jego posty i ich treść oraz jego postawę, i nie jest to krytyka ad personam tylko ad meritum, bowiem zwycięstwo konstytucyjne PiS pozwoli nam na już kompletne zreformowanie naszego państwa i uchwalenie nowej Konstytucji, której na dziś rodowód sięga komunisty A. Kwaśniewskiego. 

Kiedyś "Echo24" pisał naprawdę rozsądnie za co go ceniłem a teraz (...), (...), (...). 

To wszystko i już więcej nie będę się wypowiadał na temat jego postawy, poglądów i opinii. 


Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com


 Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

Wykop Skomentuj11
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale