Zostaw za sobą piękna ślady...
Szczęście to codzienne odczuwanie własnego wolnego istnienia
136 obserwujących
1406 notek
1061k odsłon
434 odsłony

PRL była nielegalna i... żydo-komuna

Wykop Skomentuj11

Trochę inne niż ogólne spojrzenie: od żydo-komuny do III RP. Ważne, aby ten materiał był przyczynkiem do dyskusji nad ewentualną prawdziwością "spiskowej teorii dziejów", choć ja nie ze wszystkimi tymi konstatacjami się zgadzam, ale wielu moich czytelników wyraża takie opinie.

PRL jako quasi państwo mogło funkcjonować prawnie dzięki pierwszym wyborom powojennym. 

Były one wszakże sfałszowane, bo aż około 70% społeczeństwa wypowiedziało się przeciw władzy ludowej. Sowieci wraz z polskimi komunistami po prostu sfałszowali owe wybory. Więc powstała na fałszu PRL była z punktu prawnego nielegalna i tak winna być traktowana obecnie przez wolną Polskę. Zaś partia komunistyczna winna być traktowana jako organizacja przestępcza, ludobójcza i antyludzka, podobnie jak komunizm powinien być zrównany z nazizmem jako system ludobójczy i antyludzki. I ci pogrobowcy z PRL-u dziś śmią wypowiadać się na temat Polski, mało tego: nawet startować w wyborach. 

Polscy syjoniści związani z masońskim B.Geremkem, J.Kuroniem, T.Mazowieckim i... koszmarem A.Michnikiem od samego początku, czyli 1976 roku (KOR) planowali przejąć Polskę dla budowy mitycznej Judeopolonii lub jej namiastki albo chociaż dla siebie i sobie podobnych. Sam zresztą A.Michnik stwierdził, że jest trockistą i reprezentuje żydo-komunę. 

W tym celu należało wyodrębnić z polskiego społeczeństwa najbardziej propolskich, narodowych patriotów. Stworzono Solidarność a przecież Geremek sam nakazał na początku grudnia 1981 roku wprowadzenie Staniu Wojennego (oglądaj: "Towarzysz Generał idzie na wojnę"). 

Cała III RP to antypolska organizacja mająca na celu zniszczenie polskości. W latach 1939-1941 Żydokomuna wysłała ponad 300 (1,3 mln osób wedle Związku Sybiraków) tysięcy Polaków patriotów na Syberię. W latach 1944-1956 zamordowano setki tysięcy (300 tys. ?) patriotów (AK, WiN, NSZ i inni). W latach 1981-1983 wyemigrowało około 1,5 mln osób I Solidarności zmuszonych do emigracji przez Jaruzela i Żydokomunę. W latach 2004-2015 wyemigrowało przeszło 2 mln młodych ludzi za granicę (celowe zmniejszenie populacji). Zamordowano Polaków-patriotów pod Smoleńskiem. Czyżby dokonała tego wespół z innymi loża masońska P3, o której często mówi chyba najlepszy znawca masonerii w Polski i na świecie dr S. Krajski [1]? 

Tak naprawdę przez ostatnie lata pozbyliśmy się najbardziej kreatywnych młodych ludzi a chyba przez to działanie otworzyła się "przestrzeń życiowa" dla Żydów i zintensyfikowano działania w tym kierunku a kreowanie Polaków jako winnych śmierci Żydów w czasie II WŚ oprócz "przestrzeni życiowej" ma celu uzyskanie / wyłudzenie już 300 mld USD, bo przecież "Przedsiębiorstwo Holocaust" musi dysponować jakimiś pieniędzmi. Nieprawdaż? 

Warto jednak powrócić do schyłku lat 80-tych XX wieku. To wtedy stało się jasne, że komunizm upadnie i przegra z innym, kulturowym komunizmem zwanym dla niepoznaki kapitalizmem współczesnym. 

Już w 1985 roku M. Gorbaczow zadeklarował, że w niedalekiej przyszłości zgodzi się na zjednoczenie Niemiec, co znaczy tyle, że zgodzi się na koniec komunizmu (realnego socjalizmu). 

A w Polsce? Również w tymże roku - we wrześniu - generał W. Jaruzelski spotkał się z Dawidem Rockefellerem. Krążą legendy, że Dawid zjechał windą na parter (czego zwyczajowo nie robił) i przyjął przed jego budynkiem Wolskiego z wielkimi honorami i od tego momentu Fundacja Dawida Rockefellera wspierała rozwój polskiej wsi, polskiego rolnictwa poprzez swoją Fundację na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa (FDPA). Z portalu „Patriotyczny Ruch Polski” można dowiedzieć się, że Dawid Rockefeller chciał w ten sposób zmniejszyć na wsi polskiej wpływy Kościoła Katolickiego [2]. 

Tyle tylko, że aż trudno uwierzyć, że w czasie rozmów dyskutowano tylko o polskiej wsi. O czym jeszcze? Tego nie wiadomo... a może np. o tym jak przeprowadzić w Polsce rewolucję masońską? 

A może też wynikiem tych rozmów - niejako jako początek tej rewolucji - była zgoda na założenie w Polsce przez G. Sorosa Fundacji Stefana Batorego (1988 rok). Czyli od 1988 roku byliśmy już pod kontrolą masonów i cały OS był kontrolowany przez masonerię rytu szkockiego (m.in. B. Geremek) a około 70-80% uczestników OS po obu jego stronach stanowili rozmówcy pochodzenia żydowskiego, na co onegdaj zwrócił uwagę J. Kobylański, prezes USOPAŁ: "Na 57 uczestników obrad Okrągłego Stołu aż 47 było Żydami lub je wspierało" [3]. 

To właśnie żydo-komuno-masoni byli doradcami Solidarności. Pojawili się od razu w roku 1980 aby nie dopuścić do odrodzenia się polskiej, narodowej myśli politycznej i organizacji narodowych i aby zamącić w głowach robotników i wskazać, że tylko oni mają rację. Potrafili się nawet hipokrytycznie niemal utożsamiać z Kościołem Katolickim, chociaż przecież fizycznie go nie znosili. Ale dla nich liczyły się dalekosiężne cele, czyli zniszczenie Polski i stworzeniu na jej terenie Judeopolonii lub jej namiastki. 

Wykop Skomentuj11
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka