Zatrzymaj chorobę Alzheimera
Od kilkudziesięciu lat wmawia się pacjentom chorym na chorobę Alzheimera, że nic z tym nie można zrobić. Od paru lat dr. Dale E. Bredesen próbuje się przebić z informacją o procedurze, która pozwala zatrzymać a nawet cofnąć chorobę, we wstępnych fazach.
2 obserwujących
112 notek
75k odsłon
  9420   0

Coronavirus, masowe stacje 5g, wielka spalarnia w Wuhan

#coronavirus #5g

Od paru lat już wiemy, że bakterie po narażeniu na promieniowanie z WiFi i komórek stają się odporne na antybiotyki.

https://nyadagbladet.se/debatt/bacteria-mobile-phones-wifi-deadly-combination/

Kto wie jak działa połączenie 5g z wirusem???

Czy nowe promieniowanie pulsacyjne, fale milimetrowe, stosowane w 5g, nie przyśpiesza wchłaniania zanieczyszczeń ze spalarni w Wuhan, przeciw którym protestowali mieszkańcy.

Pewnie tym razem to ja uruchomię teorię spiskową, ale wraz z wirusem z Wuhan, masowo powstawały w tym mieście instalacje 5g, które mogły osłabić odporność ludzi.

Pierwsza technologię 5g zainstalowała Korea Płd.

Tam epidemia norowirusów dotknęła organizatorów olimpiady w Pjonczang. Podejrzewane było błędne oczyszczanie wody do mycia rąk w przenośnych toaletach.

https://wgospodarce.pl/informacje/46024-epidemia-dziesiatkuje-ochrone-igrzysk-w-korei

Zatrzymajmy instalowanie 5g w Polsce, póki można zatrzymać ten masowy eksperyment na ludziach, jak nazwała go pani profesor Halina Abramczyk. Więcej informacji o złym oddziaływaniu na zdrowie zawarłem w tym liście:

https://www.salon24.pl/u/krzysztofkuklinski/1003293,list-otwarty-do-naukowcow-z-dziedziny-medycyny-lekarzy-politykow

Do tego Wuchan to olbrzymi kopciuch, a aktywiści są blokowani przez lokalne władze.

https://www.bloomberg.com/features/2020-china-wuhan-pollution/

O 5g:

"...Oczekuje się, że do końca 2019 r. W Wuhan City, stolicy Hubei, będzie 10 000 stacji bazowych 5G, powiedział Song Qizhu, szef administracji komunikacji prowincji w Hubei.

China Telecom stworzył sieć 5G obejmującą porty lotnicze, dworce kolejowe i inne obszary w mieście, która pomoże również przyspieszyć cyfrową i inteligentną transformację branż dzięki technologiom 5G, powiedział Li Hongbo, dyrektor generalny oddziału firmy w Hubei.

China Mobile Hubei Branch uruchomił w mieście 1580 stacji bazowych 5G w połowie października, osiągając zasięg 5G uniwersytetów, węzłów transportowych i innych gęsto zaludnionych obszarów, zgodnie z oddziałem..."

Źródło: http://www.xinhuanet.com/english/2019-10/31/c_138517734.htm


Zajrzałem na chińskie strony. Okazuje się, że błyskawicznie zbudowali sieci 5g w 2 nowych szpitalach i prowadzą zdalne konsultacje w bardzo wysokiej jakości obrazu i bez opóźnień. Czyli jak zwykle są 2 strony medalu. Jednocześnie szkodzą i ratują. Wielki poligon doświadczalny.

Połączenie smogu, elektrosmogu, koronawirusa, kiepskich warunków sanitarnych, słabej opieki zdrowotnej, blokady aktywistów, to, jak się okazało, mieszanka wybuchowa. Dochodzą do tego eksperymenty w laboratoriach Wuhan, z wirusami i szczepionkami.

Do nas za chwilę trafi wirus i 5g. Smog i kiepską opiekę już mamy. Blokada aktywistów Stop 5g już trwa.

Rząd i telekomy już wystartowali z 5g.

Podnieśli dopuszczalny poziom elektrosmogu 100 krotnie. Co jeszcze wymyślą !!!!!!

Jeszcze mogą posłuchać naukowców i zatrzymać eksperyment na ludziach, póki nie jest za późno. Wystarczy dobra wola.

Muszą się zatrzymać, a nawet cofnąć.

_____________dodane 12.02

Wczoraj 11.02.2020 r. krążyły w sieci informacje o zastosowaniu w Wuhan, przez szpitalnego lekarza, wlewu z witaminą C. O tej metodzie można poczytać tutaj:

https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04264533


Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale