Narzekam, bom perfekcjonista. Przyznaję wszakże, że wolę salon działający, w którym to i owo trzeba robić dookoła, niż ten, który teoretycznie oferował wiele "funkcjonalności", a praktycznie... 503. Zaś część braków interfejsu obecnego s24 można ominąć, bo wszak przeglądarka oferuje zakładki.
Jeśli złości Cię nadmierne klikanie, stwórz w zakładkach nowy folder, nadaj mu imię "s24", po czym umieść tam następujące zakładki:
♦ Strona główna (najświeższa wesja) - link taki sam dla każdego:
http://www.salon24.pl/index.html?a
♦ Mój blog (najświeższa wersja) - link wygląda tak:
http://[MOJA_DOMENA].salon24.pl/?a
♦ Logowanie - niestety nie wiem, jak dodać skok do swego bloga (co kiedyś było możliwe...)
http://www.salon24.pl/index.html?a#
♦ Ustawienia bloga - link taki sam dla każdego:
http://admin.salon24.pl/settings-account/
♦ Obserwowane notki - link taki sam dla każdego:
http://admin.salon24.pl/posts-comments-watch/
♦ Nowa notka - link taki sam dla każdego:
http://admin.salon24.pl/posts-edit/
Zamiast [MOJA_DOMENA] wpisz to, co w adresie Twego bloga widnieje po "//", zaś przed ".salon24.pl". Zastanawiałem się nad stworzeniem stronki, która automatycznie wygeneruje wam ta zakładki, ale chyba jeszcze nie potrafię. Wywołana z waszych blogów, z ich adresem jako parametrem, byłaby dość prosta - ale jak to zrobić...? Koty chyba też nie wiedzą, bo zniknęły.
Inne tematy w dziale Rozmaitości