Krzysztof Leski Krzysztof Leski
32
BLOG

Mądry, mądrzejszy, onet

Krzysztof Leski Krzysztof Leski Polityka Obserwuj notkę 5

Na onecie - notatka o superkomputerze IBM. Nic specjalnego. Onet właściwie nie jest winny, bo całą rubrykę "Technowinki" oddał podwykonawcom. Newsa, nad którym się właśnie pastwię, wyprodukowała Republika.

Anonimowy autor w oparciu o tekst IBM zachwyca się: maszyny hybrydowe są mądrzejsze od zwykłych systemów, ponieważ są one w stanie osiągnąć większą wydajność przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii.

Dziennikarze republiki są mądrzejsi od zwykłych dziennikarzy, ponieważ są w stanie osiągnąć niezłą wydajność całkowicie wyłączając mózg i nie zużywając energii.

komentarze (1500) Skomentuj

Jeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co to znowu za bzdety!!

Czy dziennikarzyny nie widzą, co się dzieje??

troll1001  0   1                                                                             2008-11-25  19:59

Salonowa lista prezentów Bawcie się dobrze ChęP: -3/6   ChęK: -3/6   ChęS: -3/6 . Półbojkotuję "lubczasopisma" Baby od chłopa nie odróżniacie! Protestuję przeciwko brakowi Freemana

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (5)

Inne tematy w dziale Polityka