0 obserwujących
36 notek
17k odsłon
424 odsłony

Poseł głoduje w proteście.

Wykop Skomentuj

Mija trzeci dzień głodówki w obronie Zakładów Opiekuńczo - Leczniczych dla Dzieci Przewlekle Chorych prowadzonej przez posła Artura Bramorę z Ruchu Palikota w Częstochowie w Ośrodku "Z Ufnością w III Tysiąclecie. Do posła dołączył Oktawian Kolenda, przedstawiciel Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej i jednocześnie członek łódzkiego okręgu SLD. Na miejscu są obecni przedstawiciele innych takich ośrodków z ordynatorką jedynego w Polsce Oddziału dla Dzieci Przewlekle Wentylowanych w Ozimku k/Opola.
Na miejscu są obecne także wszystkie media z TVN 24 i Polsat News, ale panuje w nich całkowita blokada informacji o prowadzonym proteście, nie wyemitowały (przynajmniej TVN 24) ani urywka nagranych wywiadów.
Głodujący są w dobrej formie fizycznej i psychicznej. W dniu wczorajszym wysłali kolejny list do wiceministra zdrowia p. Neumanna. Odpowiedzi brak. Więc protest będzie kontynuowany.
Odbyła się także konferencja prasowa w dniu 17.10 br, na której poseł Artur Bramora potwierdził kontynuację protestu. W konferencji, poza panią dyrektor ośrodka częstochowskiego Bernadetta Strąk, udział wzięła także dyrektorka szpitala w Ozimku z zakładem opiekuńczo-leczniczym dla dzieci i młodzieży. Poseł przedstawił podczas konferencji Oktawiana Kolendę z Łodzi, który przyłączył się do protestu głodowego w poniedziałek wieczorem.

czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,12690098,_Pan_nic_nie_rozumie____pisze_posel_Bramora_do_ministra.html
www.wczestochowie.pl/kategoria//12008,bramora-jesli-problem-nie-zostanie-zalatwiony-wyjedziemy-stad-nogami-do-przodu
www.facebook.com/RP.RPP.Czestochowa?ref=hl

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale