Blog
Pokój z kulą w głowie
legionnaire
legionnaire "Tolerować nie znaczy zapomni
25 obserwujących 208 notek 292414 odsłon
legionnaire, 9 października 2012 r.

Co zawiera polska "czarna skrzynka" ze Smoleńska ?

Na naszych oczach wychodzą na światło dnia kolejne dowody na kłamstwa jakich dopuszczono się w sprawie tzw. "katastrofy smoleńskiej". Sprawa dawno przerosła już nierząd i usłużne mu łże-media. Dzięki determinacji rodzin poległych pod Smoleńskiem i wsparciu niezależnych ekspertów prawda wychodzi na światło dnia. Nikt już tego procesu nie jest w stanie ukryć i powstrzymać.

"... Raport ATM z badania odczytów polskiej czarnej skrzynki tupolewa mówi, że na jego pokładzie jeszcze przed uderzeniem w ziemię doszło do bardzo poważnych, lawinowo następujących awarii. Największa liczba z nich przypada na TAWS 38. My ten punkt od początku wskazywaliśmy jako punkt szczególny. Komisja Millera ukryła go, ignorując ustalenia ATM ..." - mówi prof. Kazimierz Nowaczyk z University of Maryland w USA.Zapraszam Was na wywiad, jakiego udzielił dziś ekspert Zespołu Parlamentarnego ds. wyjaśnienia przyczyn "katastrofy smoleńskiej" prof. Kazimierz Nowaczyk. (KaNo)

W rozmowie z Anitą Gargas mówi on m.in. o tym, co wynika z raportu ATM dotyczącego badania odczytów polskiej czarnej skrzynki ... 

  

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @Autorytetopożeracz Odpoczywaj w pokoju ..... bardzo mi przykro. To wielka strata.
  • @PISMAKER Czasami lepiej jest milczeć ;) Pozdrawiam Pana serdecznie
  • @Autor Cześć Świetny tekst napisałeś. Serdecznie pozdrawiam. Legionnaire

Tematy w dziale