Blog
lestat
lestat
121 obserwujących 2621 notek 2064871 odsłon
lestat, 4 stycznia 2018 r.

Pan Prezes wyjaśnił ludowi

 Ta krytyka jest absurdalna. Sugerowanie przez krytyków zrobienia z telenoweli pracy naukowej to nic innego jak propozycja zabicia serialu na dzień dobry.

Trzeba się zdecydować: albo telenowelowo opowiadamy o historii, albo robimy z historii Polski elaborat naukowy. Nie da się odtworzyć wszystkich detali i szczegółów, żeby nie zamęczyć widza.

Telenowela musi odwoływać się do pewnych uproszczeń, ponieważ historia jest bardzo skomplikowana i wierność szczegółom może wywoływać niezrozumienie.

Te uproszczenia są świadome i zaplanowane – wyjaśnił prezes TVP.


co prawda jeszcze w grudniu 2017 TVP na swoich stronach reklamowała serial 

Jesteście gotowi na nową SUPERPRODUKCJĘ TVP Korona Królów ? 

https://koronakrolow.tvp.pl/35172945/jak-powstawala-korona-krolowi tak w niecały miesiąc superprodukcja zmieniła się w telenowelę .

a argument 

że wierność szczegółom historycznym może wywołac niezrozumienie -

wpisuje do prywatnego archiwum czyli idiota do idiotów .

a oczami duszy widze taki tekst - słuchajcie Sienkiewicz może byście uprościli fabułę i odpuście sobie te szczegóły historyczne , bo czytelnicy naszej gazety , gdzie puszczamy ten Potop w odcinkach nie łapią i to wywołuje nieporozumienie.

Opublikowano: 04.01.2018 14:19. Ostatnia aktualizacja: 04.01.2018 14:32.
Autor: lestat
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W związku z końcem postkomunistów,a poszerzeniem pojęcia lewica oraz uznaniem Gierka za patriotę - odkurzam znaczek sprzed 35 lat image "Za nic bym nie chciał , aby uważano mnie za człowieka poważnego , bo w obecności tzw. poważnych ludzi dzieci bawia się bez wigoru i radości , kobiety przestają być zalotne , wojskowi nie chcą opowiadac pieprznych anegdot , maski zdejmuja lub nadziewają w ich obecności tylko ludzie smutni. A na dodatek - durnie są zawsze poważni. counter
free counters Jeden z tych poważnych wygłosił najgłupsze zdanie w salonie na mój temat "dyskomfort części dyskutantów wynikający z tej wprost niemożliwej już do banalizowania, relatywizowania czy tym bardziej ignorowania kompromitacji PO, wzrósł niepomiernie i manifestuje się w sposób różnoraki. Jedni fundują nam różnego rodzaju divertissement w postaci zagadek...."

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Harcownik  Zatem tym bardziej czekam na szczegółowa notkę o tym temacie. a bajdełejem to...
  • @Harcownik  Prosze napisać o tym osobną notkę . Na razie to tylko powielenie bardzo...
  • @Piotr Występ  Tekst ma dobrych 6-7 lat . teraz było tylko kopiuj wklej . Wstęp był po to...

Tematy w dziale