Blog
lestat
lestat
120 obserwujących 2620 notek 2059032 odsłony
lestat, 10 stycznia 2018 r.

Opozycja powinna przepraszać i płacić - każda opozycja , rządowi są zwolnieni

Wiceminister Zieliński: Opozycja powinna przeprosić podatnika za manifestacje.Ochrona demonstracji w 2016 przez policję kosztowało 12 mln zł

Jestem za . Ale nie tak wybiórczo moze tak od 1989 ? . Każdej opozycji za demonstrowanie należą się przeprosiny dla podatników.

Każda partia istniejąca czy nie dostanie rachunek od pana ministra mniemam , że minister potrafi podac ile i w jakim roku demonstracje opozycji kosztowały .
a to PC , a to Samoobrona , a to PO , a to PiS .
a może od stanu wojennego - tylko z góry stwierdzam , że nikogo za udział przepraszać nie zamierzam a rachunek pan minister może sobie .

Panu ministrowi może ktoś wyjaśni , że policja jest od tego by zapewniała porządek i bezpieczeństwo każdemu .
Temu na demonstracji opozycyjnej i temu na marszach prorządowych , tym na meczu piłkarskim itepe itede ................bo wiceminister może nie wiedzieć o tym i mieć przeświadczenie jak za czasów komuny , że milicja jest od zapewniania bezpieczeństwa tylko i wyłącznie władzy.

p.s. Dla separatystów intelektualnych - tytuł i fragment notki o wystawianiu rachunków i płaceniu sa ironiczną formą dyskusji z tezami pana wicemistra.

Poza separatystami dla innych to oczywista oczywistość.
Opublikowano: 10.01.2018 14:05. Ostatnia aktualizacja: 10.01.2018 14:52.
Autor: lestat
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W związku z końcem postkomunistów,a poszerzeniem pojęcia lewica oraz uznaniem Gierka za patriotę - odkurzam znaczek sprzed 35 lat image "Za nic bym nie chciał , aby uważano mnie za człowieka poważnego , bo w obecności tzw. poważnych ludzi dzieci bawia się bez wigoru i radości , kobiety przestają być zalotne , wojskowi nie chcą opowiadac pieprznych anegdot , maski zdejmuja lub nadziewają w ich obecności tylko ludzie smutni. A na dodatek - durnie są zawsze poważni. counter
free counters Jeden z tych poważnych wygłosił najgłupsze zdanie w salonie na mój temat "dyskomfort części dyskutantów wynikający z tej wprost niemożliwej już do banalizowania, relatywizowania czy tym bardziej ignorowania kompromitacji PO, wzrósł niepomiernie i manifestuje się w sposób różnoraki. Jedni fundują nam różnego rodzaju divertissement w postaci zagadek...."

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Daani  tak.  jak inaczej pubikowałbym bez podania żródła?
  • @O jeden post za daleko bo byli ulepieni z innej gliny niż zadający to pytanie
  • Pierwszy raz tekst opublikowałem 9 lat temu. Wklejam co roku 31 sierpnia. Dziś po raz 10. Może...

Tematy w dziale