0 obserwujących
29 notek
177k odsłon
5337 odsłon

"W JĘDRYCHOWIE SIĘ ZAPATRUJ"

Wykop Skomentuj182

 "W JĘDRYCHOWIE SIĘ ZAPATRUJ" to fragment odsłuchu z filmu 1.24 zrobiony przez blogera Nolsa.

http://nols.salon24.pl/308412,film-1-24-metoda-odsluchu-plus

Na moim blogu napisał swój 1000 komentarz, uznałam, że to znak i właśnie w tym momencie mnie olśniło!

 

 

Jędrychowo (powiat mrągowski, gmina Sorkwity)


Jędrychowo – wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie mrągowskim, w gminie Sorkwity.

W latach 1975-1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa olsztyńskiego.

Majątek ziemski w Jędrychowie wchodził w skład dóbr z siedzibą w Sorkwitach, należących do Bronikowskich później von Mirbachów oraz von Paleske. Dwór pełnił rolę dworku letniego i myśliwskiego. Dwór otoczony jest dużym parkiem z wieloma pomnikowymi drzewami m. in. magnolia i sosna wejmutka , a na początku XX w. hodowano tu nawet figi. Obecnie w dworze mieści się pensjonat."

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99drychowo_(powiat_mr%C4%85gowski)

 

Wieś położona niecałą godzine jazdy samochodem od Szyman.

 

Port Lotniczy Mazury – nieczynny port lotniczy położony w miejscowości Szymany, ponad 10 km od centrum Szczytna i ok. 56 km na południe od centrum Olsztyna. Port ten obsługiwał region Warmii i Mazur od 1996 do 2003. Jest jedynym portem lotniczym w województwie warmińsko-mazurskim.


Lotnisko powstało w latach 50. XX w. jako obiekt wojskowy. Jego znaczenie wzrosło po usytuowaniu w pobliskich Starych Kiejkutach polskiej szkoły szpiegów, czyli Ośrodka Kształcenia Kadr Wywiadu w Kiejkutach.1996 lotnisko zostało przekazane jako zbędne dla potrzeb wojska Agencji Mienia Wojskowego, która wydzierżawiła je spółce Porty Lotnicze „Mazury-Szczytno”. Od tego czasu, w latach 1996-2003, w sezonie letnim, odbywały się regularne, cotygodniowe loty z Warszawy i z miast w Niemczech.

Port posiada infrastrukturę zdolną do obsługi samolotów średniej wielkości, w tym 2000-metrową betonową drogę startową, oraz posiada system ILS

O lotnisku w Szymanach zrobiło się głośno na całym świecie w 2005 roku, gdy organizacja Human Rights Watch ogłosiła, że Boeing 737 CIA o numerach N313P, przewożący więzionych przez Amerykanów terrorystów z Kabulu do Guantánamo lądował w Szymanach. W Szymanach miał też lądować Gulfstream V o numerach N379P, który według Amnesty International zaliczył ponad 50 lotów do Guantanamo, zyskując przydomek "Guantanamo Bay Express". 
Więźniowie mieli być potem przewożeni do tajnego obiektu wojskowego znajdującego się w okolicy Szczytna – do Ośrodka Kształcenia Kadr Wywiadu w Starych Kiejkutach, w którym następnie mieli być torturowani[9], na przykład Chalid Szejk Mohammed, uważany za głównego organizatora zamachu na World Trade Center. Podczas pobytu w Polsce został on około 180[9] [10]razy poddany torturze polegającej na kontrolowanym topieniu."

 
Czy melodyjnie wypowiedziana fraza:"W Jędrychowie się zapatruj"ma coś wspólnego z tym rejonem Polski?
Czy zamachowcy mogą mieć coś wspólnego z Ośrodkiem Kształcenia Kadr Wywiadu w Starych Kiejkutach, gdzie torturowano więźniów?
Czy w zamachu brali udział absolwenci tej szkoły, może to jest jakiś klucz"
 
W JĘDRYCHOWIE SIĘ ZAPATRUJ(???)
 
I znowu przychodzi mi na myśl powiązanie A. Leppera i lotniska w Szymanach!
Czy może być jakieś powiązanie z zamachem dokonanym w Polsce?
Czy to nie ruscy wrzucili ten film do sieci, przez "swojego" człowieka ze wskazaniem na zamachowców i miejsca dokonania zamachu?
Czy trumny przylatujące na Okęcie nie mogły przylatywać właśnie z Szyman?
Pamietamy jaki wesoły był BUL na Okęciu? Co go tak bawiło?
 
No i trawa ze zdjęcia bujna, mazurska!
 
W JĘDRYCHOWIE SIĘ ZAPATRUJ!!!

 
Dziękuję Nolsowi za inspirację.
Wykop Skomentuj182
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale