0 obserwujących
29 notek
180k odsłon
  12104   0

Ostatnie zdjęcie prezydenta

 

 W "Gazecie Polskiej" ukazało się "ostatnie zdjęcie prezydenta" zrobione na pokładzie Tu154M, jak piszą 10 kwietnia 2010r. I tutaj mamy ciekawostkę, otóż Lech Kaczyński na "ostatnim zdjęciu" i na zdjęciu z 2007r. ma tę samą koszulę!

Czy to oznacza, że prezydent Rzeczypospolitej przez 5 lat nosił tę samą koszulę? Czy prezydent i premier nie mają przyznanego tzw. "funduszu reprezentacyjnego"i z tych pieniędzy nie są ubierani? Nie wiem jak jest dzisiaj, ale kiedyś taki fundusz był.

Jak się przyjrzymy bliżej to się okazuje, że zdjęcie na pierwszej stronie "Gazety Polskiej" to zwyczajny fotomontaż.

Dlaczego więc tak bardzo chcą nam wmówić, że Lech Kaczyński był na pokładzie samolotu? Czy to oznacza, że go tam wcale nie było? 

Pan prof. Wiesław Binienda , jak wiemy uciekł, zwyczajnie uciekł. Pisał o tym m. in. prawicowy bastion na salonie24.plprawicowy-bastion

 "Kompromitacja komisji Macierewicza. Binienda uciekł"

" Sprawa kompromituje jednocześnie komisję Antoniego Macierewicza zajmującą się katastrofą smoleńską, dla której prof. Binienda był głównym autorytetem. Ustalenia komisji opierały się w znacznej mierze na słowach prof. Biniendy. Co rusz powtarzano, że "mamy do czynienia z ekspertem współpracującym z NASA",co miało zrobić wrażenie na odbiorcach. Jednakże kiedy padło słowo "sprawdzam", prof. Binienda ulotnił się. Dzisiaj z całą pewnością pracy komisji Antoniego Macierewicza nie należy traktować jako rzetelnej, bo komisja zachowuje się całkowicie niepoważnie."

http://bastion.salon24.pl/423439,kompromitacja-komisji-macierewicza-binienda-uciekl

 Czy poznał dokładnie prwdę i się wystraszył? Czy dobrze wie, że jego teorie są sprzeczne z prawami fizyki i niczego udowodnić nie może? 

Po ucieczce prof. Biniendy pojawia się nagle "ostatnie zdjęcie", które jest fotomontażem. A gdzie jest w takim razie monitoring z Okęcia? Gdzie jest film z chwili, kiedy delegaci wsiadają do samolotu na Okęciu? Dlaczego traktują nas jak niepełnosprawnych na umyśle i pokazują nam fotomontaż zdjęcia z 2007r. pisząc, że jest to "ostatnie zdjęcie prezydenta"?

 

Dzięki bystremu oku WTC 154M mamy porównanie obu zdjęć, wyrażnie widać, że Lech Kaczyński na obu zdjęciach jest w tej samej koszuli. Nie sądzę, aby prezydent przez pięć lat ubierał na uroczystości tę samą koszulę, a więc jest to fotomontaż., do którego wykorzystano zdjęcie z 2007r. 

Co więc stało się z prezydentem, że nie ma ani jednego jego zdjęcia po 8 kwietnia 2010r., od jego pobytu na Litwie? Komu zależy na tym, abyśmy uwierzyli, że 10 kwietnia 2010r. był na pokładzie samolotu? Dlaczego w tak prymitywny sposób nas oszukują?

Mankiety tej samej koszuli?

 

image

Tak sobie myślę, gdzie ja je już to widziałem....

image

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Lech Kaczyński (1949-2010) podczas wywiadu na pokładzie rządowego TU-154, w drodze do USA, luty 2007, fot. A.Skieterska
Lubię to! Skomentuj118 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale