0 obserwujących
109 notek
53k odsłony
199 odsłon

O selekcji, "wrestlingu", wskazówkach i urlopowych stadionach:-)

Wykop Skomentuj

Wracamy po przerwie wakacyjnej do naszej pięknej rzeczywistości. I od razu dzieją się ciekawe rzeczy. Otóż dwudziestoparuletni młodzieńcy z orłem na piersi stwarzali sobie sytuacje w meczu z Czarnogórą. Z tą samą "Republiką byłej Jugosławii", która ostatnio notuje drastyczną zadyszkę i przegrywa u siebie z przeciętną Ukrainą 0:4! Świat cały się zachwyca, a Polska Duma Narodowa się odbudowuje:-)))))) Przyszłość jest nasza:-))))))

 Obecny Selekcjoner zakończy swoją przygodę z kadrą prawdopodobnie w meczu z Anglią. Jest już następca. Młody, gniewny, bardzo dobrze pasuje do młodych wilczków partaczenia sytuacji typu Zieliński, Klich, Sobota.  Starszy, doświadczony Lewandowski z seniorem rodu Błaszczykowskim też widzieliby go na stołku, bo swój chłop, dogadają się i pojadą zapewne razem do Francji na Euro . Trzeba wierzyć i marzyć:-)))) Kto to taki? Nazywa się Rafał Ulatowski i właśnie stracił posadę w Miedzi Legnica!!! Kontynuacja "fornalikowskiej koncepcji" murowana:-)))))

  Nic. Wracamy do naszej "Wrestling Liga". Ostatnia spowiedź dla weszlo.com właściciela Osucha daje dużo do myślenia:-)))) Nawet do Kontrataku na Orange Sport  zaproszono bardzo zdolnych, perspektywicznych dwóch polskich arbitrów:-)))) No cóż, Polska piłka czyni regularne postępy pod okiem takich fachowców:-)))) Pogratulować:-))))

 Bracia Visnjakovs właśnie oznajmili, że w Widzewie czują się jak w niebie.:-)))) A Hiszpan Perez czy tam Perejra twierdzi, że nawet w Hiszpanii tak fani nie dopingują swoich ulubieńców:-))))) Ciekawe co pomyślałby "Iberyjski Kopacz" jakby do tych 10 % dołączyłaby 90% kibiców, którzy nie identyfikują z "łódzką drużyną" występującą w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju nad Wisłą:-) Pewnie Hiszpan uciekłby z boiska jak torreadorzy uciekają przed bykami na andaluzyjskiej arenie:-))))) I potem jeszcze zostają bohaterami:-))))

 Ostatnio rozmawiałem z pewnym gościem, który stwierdził, że trener Legii(JU "wytatuowane" na koszulce:-)))) ) umie pogonić młodych chłopaków na treningu. Widać tak pogonił Koseckiego, że zaraz doznał kontuzji:-))))Pech? Teraz trener Urban bierze się za Vrdoljaka, a efekty widoczne będą w najbliższym meczu ligowym:-))))

 Trener Probierz ostatnio poprowadził trening młodzików na Widzewie. Zastanawiam się jak on kursuje autem na trasie Łódź-Gdańsk? Przecież tam nie sposób się poruszać bez utraty energii:-)))) I jak ta Lechia ma potem tryskać pokładami charyzmy trenera przekazanej zawodnikom?:-))))))

 Turecki klimat nie posłużył Maciejowi Iwańskiemu. Wraca do kraju, od razu w świetny klimat Beskidu Śląskiego:-) To już będzie koniec z przerwami na uzupełnianie płynów:-) Swoją drogą tam jak ktoś się napłynni to na następny dzień uzupełniać nie musi:-))))Taki klimat:-))))Czy trener Michniewicz już do tego doszedł?:-)))))) Bezcenna wskazówka dla pana Czesława:-))))

 Warto chodzić na czwartą ligę!!!Taki Rafał Kujawa zbytnio w czwartej lidze w Pelikanie Łowicz się nie wybijał. Wybił się za to na zapleczu "wrestlingowskiej ligi" w Niecieczy, strzelając pięknego gola samemu Arkadiuszowi Malarzowi. Aż strach pomyśleć jaką karierę mogą zrobić gracze wyróżniający się w  ligach regionalnych:-)))) Inna sprawa, że Kujawa to pierwszoligowiec z odzysku:-))))

  Wybitni ligowcy, kształtujący system rozgrywek najwyższej klasy naszej ligi nie muszą się martwić o pracę po zakończeniu kariery. Za swoją wieloletnią posługę dostają dożywotni etat pomocników dla głównych komentatorów Canal+ bądź Polsatu. Ich wiedza jest niezwykle przydatna w ocenie kontrowersyjnych sędziowskich wskazań:-))) Sąd kapturowy nad daną sytuację musi czuwać i wydawać same trafne wyroki:-))))

  Ostatnio byłem na urlopie w pewnym dalekim miejscu i pewien miejscowy przewodnik zaprowadził mnie na ładny stadion. Zapewniał mnie, że jest to ekstraklasowy stadion, na którym widział miesiąc temu jedną wielką firmę piłkarską, tydzień w wcześniej drugą, a na wiosnę trzecią:-) Sprawdziłem potem, że na stadionie tym gra trzecioligowy zespół piłkarski. Polskiemu turyście można wcisnąć wszystko:-)))) Stadion jednak markowy, coś a'la żużlowego Torunia:-))))) Tylko, że tam na żużlu w ogóle nie jeżdżą:-)))))

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale