0 obserwujących
109 notek
53k odsłony
118 odsłon

Hegemonia ligowo-pucharowa:-)

Wykop Skomentuj1

Śmieliście się ze mnie mośki jak pisałem o "hegemonie"!!! To dzisiaj macie potwierdzenie. "Hegemon" ogarnął nie tylko ligi, ale i puchary. Nie obejrzycie nigdzie Legii z Lazio!!! Tylko "hegemon" nadaje. Trzeba płacić, płacić i jeszcze raz płacić!!! Fikcją było medialne nagłaśnianie o połączeniu dwóch platform. Prawdą jest, że jedna platforma wchłonęła drugą i nie jest to na pewno platforma obywatelska:-))))

 Piszę to nie dla tego, że jestem tym faktem zaskoczony czy podirytowany, ale dlatego, żeby uświadomić wam, że utrzymujecie ten stan rzeczy, płacąc cwaniakom za własną, egoistyczną ekstazę. Jesteście uzależnieni od "chłamu", a oni cały czas podwyższają wam cenę za "działkę"!!! I dopóki będziecie się podniecać wypuszczanymi przez nich co chwilę nowinkami, dopóty nic się nie zmieni. Ba, dno tej studni będzie cały czas pogłębiane:-)

 Wiem oczywiście, że można to ominąć, jest internet, można włączyć jakiś "live score" czy nawet transmisję. Komuś jednak też na tym zależy, abyście mieli taki dostęp. I nie bójcie się, ale w odpowiednim momencie połączenie wam przerwie bądź zakłóci. I taki młody chłopak następnym razem już pójdzie do knajpy i wróci do domu po pięciu piwach, a rodzicom powie wcześniej, że na francuski jedzie autobusem, bo taniej:-))))

 Telewizja od zawsze miała jeden cel. Nie był to na pewno cel dydaktyczny i rozwijający inteligencję. Kolejna porcja odbiorców jednej platformówki została zrobiona w balona! Ciekawy też jestem ilu z was telewizory najnowszej generacji pokupowało albo dekodery powymieniało przed wejściem w pełną cyfryzację?:-))) Nie znalazł się jednak jeszcze taki odważny, który spróbowałby ogołocić inteligencję.:-))))

 Ignorantom życzę miłego odbioru:-) I nie narzekajcie już na poziom, który sami tworzycie. Pamiętajcie, że jeszcze nie było tak źle, aby nie mogło być jeszcze gorzej:-)))))

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale