0 obserwujących
109 notek
53k odsłony
437 odsłon

Wystrzał Fornalika, a moje fanaberie:-)

Wykop Skomentuj1

Selekcjoner Waldemar Fornalik sensacyjnie powołał kilku bardzo fajnych piłkarzy:-) Pierwszy z nich to Mariusz Lewandowski:-) Jak zagra koło Soboty to będzie ciekawie:-) Owszem Pan Trener powinien powołać piłkarza ukraińskiego Sewastopolu, ale już! przed eliminacjami MŚ i wystawić go nie w pomocy, ale w obronie obok Glika!!!!W innym przypadku to nieporozumienie:-)

 Kolejna perełka to Pan Sławuś Peszko:-) Brawo:-) Sławuś pewnie na prawą obronę, bo tam vacat po Piszczku:-) Inaczej Błaszczykowskiemu będzie przeszkadzał:-)

 Idziemy dalej:-) Marcinek Wasilewski:-) Zagrał w Leicester i od razu trafił do koszar Hayatu chyba:-) A możeby Wasilewskiego postawić w bramce razem z Borucem. Jeden będzie grał nogami, a drugi rękami:-))))

 Grzegorz Wojtkowiak bezbarwny w meczu TSV Monachium z Borussią w pucharze. Bezbarwny też w meczu ligowym już nie pamiętam kim, taki bezbarwny był to mecz. Ważne, że zagrał:-))))

 Zieliński z Klichem to mogliby zagrać razem w środku u Dorny, pod warunkiem, że zespół awansuje na igrzyska. Raczej niewykonalne:-) A gdzie Mila, Majewski( z Ukrainą nie było wpadki, było złe ustawienie), Cywka? Gdzie w obronie Tomasz Wisio? A może by sprawdzić Ćwielonga?A Michał Kucharczyk? Jest zawsze w formie, a Urban nie chce widzieć:-) Niezwykle ambitny chłopak:-) Szukajcie a znajdziecie:-))))

  Jak wygrać na Ukrainie? Otóż trzeba zaskoczyć! Bramka:FABIAŃSKI, bo najlepszy, obrona:BŁASZCZYKOWSKI(niech pobiega sobie więcej), GLIK, LEWANDOWSKI, WISIO(zaskoczenie dla wszystkich nikt go nie zna), pomoc: KUCHARCZYK(buntuje się w Legii, to dobry znak), MAJEWSKI(solidny midfilder w angielskim, zadziornym stylu),KAZIMIERCZAK(bez konkurencji jako defensywny pomocnik), MILA(legenda), SOBOTA( szybkość i myślenie), LEWANDOWSKI(nie ma konkurencji, chociaż napadzior bez wielkiego zachwytu)

 Ilu takich graczy widzi Fornalik? A może ilu Piechniczek? Żadnego. No może jednego:-) Ja widzę taką kadrę:-)Jak ktoś widzi inną jego sprawa. Taki skład szykowałbym już na Czarnogórę w Podgoricy. Do dzisiaj nic się nie zmieniło, wszyscy są cali, zdrowi i ograni:-) Czyżby ktoś ciął koszty na nieobecności na brazylijskich plażach? Tak to widzę:-))))

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale