0 obserwujących
109 notek
54k odsłony
  282   0

Nawałka- selekcja po staremu?Uhrin- selekcja po nowemu?

We wtorek poznamy nowego selekcjonera Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Faworytem mediów jest obecny szkoleniowiec Górnika Zabrze Adam Nawałka. Jeżeli informacje się potwierdzą, to będzie to chytre zagranie Prezesa Bońka i towarzyszy z PZPN-u. Cel jest jeden. Awans na Euro 2016! Zagrają na nich 24 drużyny, nie 16-cie jak do tej pory! Odpada silna Francja jako gospodarz! Wzrasta więc ilość kart przetargowych w zakulisowych rozmowach:-) Wniosek więc jest taki, że wirtuoza do prowadzenia selekcji nie potrzeba, potrzeba wszystko dobrze rozegrać, chociażby z terminarzem gier:-)

 Adam Nawałka został wybity przez nadmiar ścieku w studzience kanalizacyjnej:-) To idealna kandydatura pod kątem obecnych fanów obecnego futbolu:-) Trzeba jednak pamiętać, że gdy ten kanał nie był jeszcze tak zanieczyszczony to Pan Trener płynął równo z jego nurtem zarówno w Lubinie jak i w Białymstoku. Dopiero potem zaczął się wybijać:-) Czy więc Górnikowy Coach zdołał tak uodpornić się i przystosować do ekstremalnych warunków spływu, że udaje mu się od jakiegoś czasu płynąć pod prąd? Czy też ten ściek zmienił się w nieprzetwarzalną zawiesinę i wysadza jakieś tam resztki śmierdzącej wody do przetworzenia?

 Biorąc pod uwagę czyste aspekty selekcyjne przyszłego opiekuna kadry to jest jeden kandydat! Nie trzeba daleko szukać, ale nie u nas! Wystarczy zajrzeć do Czech, no może dalej do Gruzji! Tam pracuje niejaki Dushan Uhrin Junior i ma predyspozyje! Jego ojciec zdobył srebro ze swoją drużyną na Euro'96, więc jest ogromna szansa odziedziczenia po ojcu genów! Ma sukcesy, wprawdzie klubowe, ale przekonywujące. Jest Czechem, więc kieruje się rozsądkiem, nie spontanem i emocjami! To są dla mnie argumenty! Ja bym zaryzykował!

 Decyzja należy do Pana Zbyszka! I jego postanowienie pokaże nam czy pójdzie w nowe czy będzie kontynuował metody Grzegorza Laty! Wyrok we wtorek, zobaczymy!

 Sylwetka Dushana Uhrina Juniora:

 http://pl.wikipedia.org/wiki/Du%C5%A1an_Uhrin_junior

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale