6 obserwujących
175 notek
285k odsłon
  292   0

Przyjmijmy tylu uchodźców ilu się da.Są mądrzejsi od wyborców PO

Taka to mnie obrazoburcza pozornie myśl naszła przy sobotnim poranku.No bo spójrzmy na to trzeźwym okiem;elektorat PO to masochiści,z uporem głosujący na takich,którzy kolejno pozbawiają ich coraz większej ilości nabytych bądź wypracowanych dóbr,przywilejów,standardów a na koniec rozumu.

Przecież to nikt inny jak nie platformatoły z uporem maniaka hejtowały partię,która obniżyła im podatki.A potem rżały z radości,że wygrywa partia podnosząca im podatki.

To platformatoły wyzywały od najgorszych jedynego ministra sprawiedliwości,który obniżył taksy notarialne od nabywanych przez nich 40 metrowych apartamentów,które zreszta będą spłacać do końca życia.

To platformatoły były przeciwne otwarciu zawodów prawniczych i idącej za tym obniżce cen usług adwokacko-radcowskich,schizofrenicznie domagając się wolnego rynku.

To platformatoły koniecznie chciały wyższych akcyz na gorzałę i fajki,tak jakby byli wśród nich sami abstynenci.

To platformatoły nienawidziły partii,która zniosła podatek spadkowy,tak jakby wszyscy z nich byli z awansu społecznego i nie odziedziczyli niczego po przodkach.

To platformatoły nie chciały 1000zł. becikowego na każde dziecko,gdyż przyznała im je nie ta partia co trzeba.Teraz też nie chcą 500zł.

Jednocześnie,patrząc na rezultaty oststnich 7 elekcji,platformatoły chciały wyższej akcyzy na na paliwa opałowe(czyli wyższych kosztów utrzymania),niższych i krócej wypłacanych emerytur oraz stresów dla swoich dzieci w przepełnionych szkołach uczących 6 latki na trzy zmiany.

     Na tym tle niestety racjonalnie zachowują się wszelkiej maści "uchodźcy",którzy niezależnie od koloru skóry chcą wyłącznie jednego-szmalu i socjału za darmo. I za tym swoim pragnieniem głosują też racjonalnie,czyli nogami. Pchają się po ten darmowy szmal i sztuczne szczęki jak ten morderca własnego dziecka drzwiami i oknami. Po prawdzie,to nikt zresztą nie usiłuje ich zatrzymywać. Więc będzie ich coraz więcej,wylądują oczywiście u nas,gdyż nie wyobrażam sobie aby Kopaczyna zdobyła się na pisk sprzeciwu wobec frau Merkel.

  Co więcej,racjonalność działania tych "uchodźców"przejawia się na poziomie znajomości podstawowych praw ekonomii,które jakże obce są dla elektoratu PO.

  Otóż uchodźcy inwestują tysiące euro w podróż do europejskiego raju,który to euroraj zwróci im zainwestowane w podróż pieniądze w formie zasiłków,darmowego wyżywienia,opieki lekarskiej,pediatrycznej,przedszkolnej i koranicznej.

A polski platformatoł chce mieć wszystko drożej,gorzej i w mniejszej ilości.

No to kto jest racjonalny?Czy lepiej mieć do czynienia z mądrze kalkulującymi ludźmi interesu,czy z nawiedzonymi sadomasochistami chcącymi jak najgorszej przyszłości dla siebie i swoich dzieci?

Dlatego optuję za sprowadzeniem z Węgier wszystkich zaśmiecających tam dworzec Keleti i pociągi"uchodźców".Najlepiej na koszt elektoratu PO,ale paradoksalnie niewiele to będzie kosztować,gdyż każdy z tych "uchodźców"jest dobrze ubrany,ma ipoda,a żywnością rzuca w tory kolejowe.Pewnie z dobrobytu.

 

http://lideksynubeka.produktyfinansowe.pl/e/lead/1417/

  

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale