0 obserwujących
71 notek
35k odsłon
  252   0

Świat według Sutowskiego

Tak, chodzi o tego pana przystojnego inaczej, nadzieję lewicowych intelektualizdów, Michała Sutowskiego z Krytyki Politycznej.

Trochę odgrzewany kotlet, bo jakkolwiek jestem fanką publicystyki pana Sutowskiego Michała, tak staram się nią raczyć z rzadka. Dla higieny.

Pisze więc Sutowski, że "Samo się nie zrobi", taki swój felieton, a rzecz dotyczny...tak, zgadliscie, krzyża w sejmie. No więc ten pan Michał pisze ten swój felieton 19 października, dzień po tym, jak w Gazecie Wyborczej pokazano wyniki sondażu przeprowadzonego wśród Polaków, w którym jak wół stoi, że 70 procent badanych opowiada się za pozostawieniem krzyża w sejmie, a jeszcze więcej za pozostawieniem krzyży w szpitalach i szkołach.

Więc ten pan Sutowski pisze coś takiego:

Wniosek Janusza Palikota do marszałka Sejmu o usunięcie krzyża przepadnie zapewne z kretesem, broni go bowiem legion polityków, od Tadeusza Cymańskiego i Stefana Niesiołowskiego, przez Eugeniusza Kłopotka, aż po Wojciecha Olejniczaka, a sondaże opinii publicznej są niejednoznaczne.

 

Prawda, że ciekawy jest świat pana Michała Sutowskiego?

 

 

 

http://www.krytykapolityczna.pl/MichalSutowski/Samosieniezrobi/menuid-192.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,10487634,Sondaz__GW___Zdecydowana_wiekszosc_Polakow_za_krzyzem.html?order=najfajniejsze&v=1&obxx=10487634

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale