6 obserwujących
98 notek
286k odsłon
1747 odsłon

Gdzie podziali się spin-doktorzy obecnej opozycji? Tak źle nie było nigdy?!

Wykop Skomentuj58

Gdzie podziali się spin-doktorzy obecnej opozycji? To pierwsze i chyba najważniejsze pytanie jakie nasuwa się po prawyborczej debacie wewnątrz Platformy Obywatelskiej. Wizerunkowo nigdy nie było tak źle jak jest teraz. ...bo gorzej już być nie mogło! Rozczarowanie debatą jest na tyle duże - że nawet wśród zagorzałych zwolenników wiodącej partii opozycyjnej widać rozgoryczenie. "Jedna debata i dwoje przegranych! W życiu bym się nie spodziewał, że kiedyś to napiszę, ale Komorowski przy Kidawie i Jaśkowiaku wydaje się być błyskotliwym, ciekawym gościem, tryskającym intelektem". To tylko jeden z wielu negatywnych komentarzy i to komentarzy wśród wyborców samej Platformy Obywatelskiej. A w sieci wrze. Na prawdę ciężko jest znaleźć coś pozytywnego  o samej debacie a jeszcze trudniej znaleźć coś pozytywnego o jej kandydatach. To było do przewidzenia?

image


Wizerunek Platformy Obywatelskiej już od jakiegoś czasu pozostawię wiele do życzenia. Przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi dostrzec można było chaos. A dziś? Nie tylko chaos ale przed wszystkim bezbarwność, nijakość i bylejakość. Do tego u głównej kandydatki czuć strach - jakby kompletnie nie rozumiała gdzie jest i co się wokół niej dzieje. "Po licznych wystąpieniach mogłaby wreszcie nauczyć się z nieco większą finezją czytać z karki lub promptera bo nawet i to szwankowało!" To jeden z kolejnych - najczęściej pojawiających się komentarzy wśród internautów. Patrząc na to z boku - pomijając nasze sympatie polityczne - można już powiedzieć tylko jedno - ustami Magdy Gessler: "pomieszanie z poplątaniem i...kuchennych rewolucji to raczej nie będzie!" 


Faworytka partyjnego establishmentu - swoją bezbarwność chce przykryć "kobiecością"? To ma być atut? Czy po tragicznej prawyborczej debacie można dostrzec jakiś atut? ...choćby nawet jeden wątpliwy atut? Kto po tamtej stronie odpowiada za marketing polityczny? Kto odpowiada za wizerunek i przekaz? Czy pojęcie marketingu bezpośredniego sztabowcom jeszcze największej partii opozycyjnej jest już zupełnie obce? Już nawet nie chodzi o merytorykę programu politycznego - tylko o zwykły przekaz względem wyborców. A może to początek końca i jedynym rozwiązaniem jest powstanie nowej opozycji? ...a może jedyną opozycją jest już tylko TVN i Gazeta Wyborcza? Tak źle nie było nigdy?

imageZobacz galerię zdjęć:

Wykop Skomentuj58
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka