Madonna Madonna
127
BLOG

Pozbawić żołnierzy broni i wyposażyć ich w modlitewniki! Jak chronić polską granice?

Madonna Madonna Polityka Obserwuj notkę 7
Trzeba odebrać im broń i wyposażyć ich w modlitewniki i dodatkowych kapelanów! Wtedy będziemy bezpieczni! Polska schizofrenia jest już nie do zniesienia! Co się z nami stało? Czy to zidiocenie obecnych władz ma jakieś granice?

Komu służą ci ludzie w prokuraturze? Nie da się uciec od tego pytania widząc zachowanie prokuratury. "Z nagrania z kamer przekazanego przez straż graniczną wynika, że żołnierze podczas interwencji prowadzonej wobec migrantów próbujących nielegalnie przekroczyć granicę RP przekroczyli swoje uprawnienia" Czyżby? ...i kolejne pytanie: jakie nagrania oglądali oceniający? ....może nagrania z filmu Agnieszki Holland? Przy tym wszystko tylko jedno jest pewne. Za wschodnią granicę poszedł sygnał, ze w Polsce żołnierze zanim oddadzą strzały ostrzegawcze, będą musieli dzwonić do przełożonych i pytać o możliwość użycia owej broni w przypadku zagrożenia życia oraz o to - czy będą mogli liczyć na wsparcie prawne po jej użyciu? ...nie lepiej zamiast broni wyposażyć żołnierzy w modlitewniki albo zastąpić ich firmą ochroniarką zatrudniającą leśnych dziadków na umowę zlecenie? 


Jak donosi Onet - "Trzech chłopaków z kompanii wyprowadzono w kajdankach jak bandytów. Wobec dwóch z nich ruszyły postępowania, zostali zawieszeni. Wyszli z aresztu tylko dlatego, że w batalionie zrobiliśmy zrzutkę, żeby im prawnika załatwić, bo dowódca nie był zainteresowany, aby im w jakikolwiek sposób pomóc. Żołnierze nie są prawnie chronieni przez przełożonych. Przecież w jednostkach są radcy prawni, ale oni żołnierzom nie pomagają. Dlatego morale leży - podkreślił informator serwisu. Ministerstwo Obrony Narodowej potwierdziło, że do takiego zdarzenia rzeczywiście doszło". Ale nie tylko to szokuje. Ręce opadają jak się słyszy też przy tym dziwaczne tłumaczenia ministra obrony. Pozostaje schizofreniczne wrażenie, że Kosiniak o tym skandalu wiedział, tylko nie powiedział Kamyszowi. Tygrysek nie zachowuje się już jak mąż stanu tylko jak wystraszona kuropatwa - czekająca na skowyt rudego liska a wszystko przez gorący kalendarz wyborczy! Reszta się nie liczy - nawet śmierć kliniczna żołnierza. 


Dziś wstydzę się Polski! Tygrysek nie miał czasu zająć się to sprawo bo kompletował rzeczy do plecaka. Tusk jak zwykle do szafy się schował. Prokurator nie wie o co chodzi - ale żołnierzy zamyka. Bezradność rządzących poraża! Putin ze śmiechu dostał chyba zajadów. ...i na koniec krótkie pytanie z historii dotyczące ochrony granic! Kilka lat temu dwa rosyjskie myśliwce wleciały na kilkanaście sekund na teren Turcji. Drugi raz Rosja nie popełnia tego błędu. Wiecie może dlaczego? 

Madonna
O mnie Madonna

"Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści." 

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka