2 obserwujących
13 notek
67k odsłon
135 odsłon

Donald Tusk niczym jak dziewica? Prowokacyjna supergwiazda z popkultury?

Wykop Skomentuj

Donald Tusk is like a virgin? ...is he a superstar?


Pomijając to jakie mamy poglądy polityczne oraz to po której stronie barykady stoimy – pierwsze wrażenie po jego wystąpieniu budziło jedno skojarzenie. Król Europy pokazał się jak wschodząca gwiazda popu? –...i trochę jak dziewica polityczna?. ...is he like a Virgin? Nigdy wcześniej nie można było mu odmówić osobowości scenicznej. Nigdy nie można było mu odmówić też tego, że kamery kochają go ze wzajemnością. Ale tym razem coś poszło jednak nie tak jak powinno. Było mało zabawnie, bez jakiejkowiek świeżości a czasem nawet wyglądało żałośnie. Król Europy zapomniał o zasadach panujących w showbiznesie? Zagrał złą płytą i nie wdarł się na szczyt listy przebojów?


Pojawiają się jednak jeszcze inne ciekawsze komentarze nt wystąpienia supergwiazdy. Donald Tusk to taki typ oszusta matrymonialnego. Uśmiecha się, czaruje, mówi o miłości - po czym ucieka za granicę, a ofiara zostaje z pustym kontem i długami - skomentował w TVN24 poseł PiS Marcin Horała W tym samym tonie wypowiedział się również Adrian Zandberg.


Wystąpienie byłego premiera budzi różne emocje. Po każdej stronie barykady opinie na jego temat będą sprzeczne! Ale w tym wszystkim tylko jedno jest oczywiste. Donald Tusk testuje polską opinie publiczną. A chodzi o to na ile jego powrót do rodzimej polityki jest możliwy i jakie są jego szanse w starciu z Andrzejem Dudą.

Zobacz galerię zdjęć:

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale