„Rojst’97". Hit Edyty Bartosiewicz w wykonaniu trio Brodka, Tymek i Urbanski tematem seria

„Rojst’97". Jest utwór promocyjny. Hit Edyty Bartosiewicz w wykonaniu trio Brodka, Tymek i Urbanski. Fot. Materiały prasowe
„Rojst’97". Jest utwór promocyjny. Hit Edyty Bartosiewicz w wykonaniu trio Brodka, Tymek i Urbanski. Fot. Materiały prasowe
„Rojst” przez fanów i krytyków został uznany za jeden z najlepszych polskich seriali ostatnich lat. Po kilkuletniej przerwie Netflix ogłosił datę premiery kontynuacji serii. „Rojst’97” pojawi się na platformie wideo już w środę, a dziś poznaliśmy utwór promujący serial.

„Rojst’97". Jest utwór promocyjny. Hit Edyty Bartosiewicz w wykonaniu trio Brodka, Tymek i Urbanski

„Ostatni” to klip, który wykonują Brodka, Tymek i Urbanski. Utwór jest utrzymany w klimacie lat 90-tych, a inspiracją była również fabuła serialu. Po upłynięciu ponad dekady od wydarzeń znanych z pierwszego sezonu serialu „Rojst”, poznamy dalsze losy głównych bohaterów.

Zobacz najnowsze teksty z działu kultura:

„Rojst’97" poza kryminalną intrygą jest również opowieścią o latach 90. w Polsce czasu transformacji oraz „powodzi tysiąclecia”, która nawiedziła południowy zachód kraju w 1997 roku. Na ekranie zobaczymy ponownie Andrzeja Seweryna, Dawida Ogrodnika i Zofię Wichłacz, do których dołączą Magdalena Różczka i Łukasz Simlat.

„Rojst’97". Magdalena Różczka i Łukasz Simlat w obsadzie

Nowi aktorzy wcielą się w rolę policjantki i jej partnera, wystąpią także w teledysku do utworu promującego serial. Poza wykonawcami i odtwórcami głównych ról towarzyszył im będzie również Piotra Fronczewski (kierownika restauracji w hotelu Centrum). Niemym bohaterem wideo jest też sam hotel Centrum - miejsce, w którym każdy skrywa mroczne sekrety, a który jest także jednym z miejsc ważnych dla rozwoju akcji w produkcji Netfliksa.

Monika Brodka pracowała już z twórcami serialu przy utworze promującym premierowy sezon. Piosenka Izabeli Trojanowskiej „Wszystko, czego dziś chcę” w nowej aranżacji i wykonaniu Podhalanki podbiła serca słuchaczy. Czy na listach przebojów zagości też nowy utwór promujący „Rojst’97”?

„Ostatni” to piosenka trio Brodka, Tymek (znany młodzieży wokalista z pogranicza rapu i r'n'b) Urbanski (odpowiada za produkcję muzyczną), to cover utworu Edyty Bartosiewicz o tym samym tytule. Premiera „Rojst’97” już 7 lipca na platformie Netflix.

MD

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura