Fundacja Jandy opublikowała nekrolog Krystyny Kołodziejczyk. Pisze o "seksie i alkoholu"

Krystyna Janda pożegnała Krystynę Kołodziejczyk. fot. Wikimedia
Krystyna Janda pożegnała Krystynę Kołodziejczyk. fot. Wikimedia
Gwiazda seriali takich jak "Miodowe Lata" zmarła kilka dni temu w jednym z warszawskich szpitali. Zostanie pochowana na warszawskich Powązkach.

Niedługo odbędzie się ceremonia pogrzebowa Krystyny Kołodziejczyk. Aktorka miała w dorobku ponad 100 ról filmowych, telewizyjnych, teatralnych i radiowych. Przez całą karierę była obsadzana w komediach, takich jak „Kogel-mogel”, „CK-Dezerterzy” i „Pogoda na jutro”.

Rodzina podała  datę i miejsce pochówku aktorki:

"Msza święta odbędzie się 28 września 2021 o godz. 12.00 w Kościele pw. św. Andrzeja Apostoła i Brata Alberta przy Placu Teatralnym. Następnie udamy się na Powązki Wojskowe, gdzie o godz. 14.00 odprowadzimy Naszą Przyjaciółkę w ostatnią drogę" - czytamy.

Afera po nekrologu zamieszczonym przez Jandę

Niespodziewanie w mediach częściej niż nekrolog rodziny pojawia się nekrolog, który zamieściła Fundacja Krystyny Jandy. W jej teatrze Kołodziejczyk grała przez ostatnie lata.

Wpis zbulwersował redakcję "Super Expressu". Jak podają Janda pisze w nekrologu o "seksie i alkoholu", co raczej pasuje do powagi sytuacji. 

"Z wielkim żalem żegnamy naszą Przyjaciółkę, Aktorkę naszych teatrów, Najwierniejszego Widza Krystynę Kołodziejczyk "Kiksę". Będziemy zawsze o Tobie pamiętać, a Twoja złota myśl: "Seks i alkohol gwarantem pogodnej starości" będzie nam przyświecać. Odpoczywajcie z Wiesiem spokojnie" - czytamy.

Czytaj też:


Lubię to! Skomentuj24 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura