Małgosia Rozenek szczerze o staraniach o dziecko: Radzio musiał przejść badanie nasienia!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z synem Heniem. fot. Instagram
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z synem Heniem. fot. Instagram
Małgorzata Rozenek wyznała, że wraz z Radosławem Majdanem długo starali się o dziecko. W końcu mężczyzna zdecydował się na badanie nasienia. "Tyle razy piłką dostałem" - mówił myśląc, że coś może być nie tak.

Małgorzata Rozenek w podcaście „Tak mamy” Natalii Hołowni i Martyny Wyrzykowskiej opowiedziała, jak wygląda jej życie łóżkowe z Radkiem Majdanem. Para jest w związku już od 8 lat. Mają razem synka Henia. Gwiazda jest matką jeszcze dwóch chłopców, których ojcem jest Jacek Rozenek:  15-letniego Stanisława i 11-letniego Tadeusza.

Jaś Kapela wystąpił w reklamie. Firma odwołała emisję filmu i przeprasza klientów

Małgorzata Rozenek o staraniach o dziecko

Małgorzata Rozenek-Majdan w podcaście wyznała, że przy każdej ciąży musiała wspomagać się metodą in vitro.  Dwukrotnie traciła ciąże, z czego jedna z nich była bliźniacza.

Celebrytka ujawniła też, że gdy z Radziłem starali się o dziecko, mężczyzna musiał przejść badanie nasienia.


Starałam się przygotować Radosława: "Radziu, może być coś nie tak. Nastaw się. Z twoją przeszłością... Z twoją ilością kobiet na koncie to, że ty nie masz dziecka, to świadczy tylko o jednym"

mówiła do męża.On już bidula w to uwierzył. Mówił: "No dobra, trudno. Wiesz jak to jest, sportowiec, tyle razy piłką dostałem". Lekarze też już byli przekonani, że u Radka będzie problem. Przedstawiano nam już formy leczenia. I nagle dzwoni do mnie niezwykle podekscytowany lekarz: "Odebraliśmy Radzia wyniki. On jest w pierwszej trójce tej kliniki!" 

przyznala z dumą Małgorzata Rozenek.

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj44 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości