Barbara Kurdej-Szatan wciąż twarzą Play. "Umowa nie została zerwana"

screen z reklamy Play
screen z reklamy Play
Barbara Kurdej-Szatan dalej będzie promować swoją twarzą sieć komórkową Play. W ostatnich dniach nie brakowało w mediach doniesień o zakończeniu współpracy firmy z aktorką. Okazały się jednak nieprawdziwe - informację zdementowała agencja DB4 Management.

Barbara Kurdej-Szatan wyleciała z Play?

Informacja o zerwaniu kontraktu zelektryzowała niemal wszystkie media. I wygląda na to, że wszyscy uwierzyli jednemu z tablaidowych portali, który jako pierwszy podał tę informację. Otoczenie Kurdej-Szatan twierdzi, że jest zupełnie inaczej. 

"W dniu dzisiejszym wszyscy handlowcy sieci otrzymali informację o wycofaniu materiałów reklamowych i marketingowych z panią Kurdej-Szatan. Zmiana ta następuje od grudnia bieżącego roku" - pisał 24 listopada Pudelek, powołując się na pracownika sieci Play.

Barbara Kurdej-Szatan wciąż twarzą Play

Sama aktorka postanowiła przemilczeć temat i nie odniosła się do tych rewelacji. "Gazecie Wyborczej" udało się jednak porozmawiać z agencją DB4 Management, która obsługuje celebrytkę.

- Kontrakt pani Kurdej-Szatan z siecią Play trwa –przekazał Kuba Szwedowski z DB4. Przedstawiciel agencji powiedział, że współpraca nie została zerwana, a klipy w ramach kampanii „Gwiazdy przeszły do Play" są wciąż nagrywane według harmonogramu i będą realizowane przynajmniej do końca tego roku. 

Afera z Barbarą Kurdej-Szatan w roli głównej wybuchła kilka tygodni temu, gdy aktorka opublikowała w mediach społecznościowych pełen emocji wpis, w którym nazwała strażników granicznych mordercami. Nie przebierała też w słowach, wpis był pełen wulgaryzmów.

SW


Czytaj także:


Lubię to! Skomentuj111 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura