Larry Sellers nie żyje. Gwiazdor kultowego serialu "Doktor Quinn" zmarł w wieku 72 lat

CBS TELEVISION/COURTESY EVERETT
CBS TELEVISION/COURTESY EVERETT
Nie żyje Larry Sellers, znany polskim widzom przede wszystkim z roli członka plemienia Osedżów w serialu "Doktor Quinn". Aktor zmarł w wieku 72 lat.

Larry Sellers nie żyje

Aktor Larry Sellers zmarł. Informację o śmierci potwierdziła publicznie szwagierka aktora. Odszedł w mieście Pawhuska w stanie Oklahoma. Aktor był znany przede wszystkim z produkcji telewizyjnych, największą sławę przyniosła mu rola Tańczącej Chmury w niezwykle popularnym w latach 90. serialu "Doktor Quinn". 

Bardziej uważni widzowie mogli zarejestrować fakt, że Larry Sellers pojawiał się też w takich hitowych produkcjach jak "Beverly Hills, 90210", "Strażnik Teksasu" czy "Rodzina Soprano".

Aktora pożegnała Jane Seymour, która pracowała na "Doktora Quinn" z Larrym Sellersem (grała główną rolę) pożegnała go za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

- Larry Sellers był sercem i duchem serialu "Doktor Quinn". Jego obecność była magiczna, mistyczna i duchowa. Czuję się naprawdę szczęśliwa, że mogłam spędzić z nim wspaniałe kilka lat. Będziemy za nim tęsknić. Sercem jestem teraz z rodziną i przyjaciółmi Larry'ego. Niech pamięć o nim będzie błogosławieństwem dla nas wszystkich - napisała Jane Seymour na Instagramie.

Warto podkreślić, że Larry Sellers pochodził z plemienia rdzennych Amerykanów z grupy Osedżów, północnoamerykańskich indian siouańskich, podobnie jak w swej kultowej roli, za którą był nominowany do nagrody Emmy. Był także narodowym ekspertem w Centrum Historii Indian Amerykańskich. 

SW


Czytaj także:

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura