Kinga Rusin z Markiem Kujawą są w siódmym niebie. "To miłość od pierwszego wejrzenia"

źródło: Instagram
źródło: Instagram
Kilka dni temu informowaliśmy o nowym domu Kingi Rusin w Kostaryce, gdzie zamieszkała ze swoim partnerem Markiem Kujawą. Dziś celebrytka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym wspólnie ze swoją sympatią udali się na plażę, by razem posurfować. — To była miłość od pierwszego wejrzenia — czytamy we wpisie.

Kinga Rusin i Marek Kujawa związani są ze sobą od 11 lat. Poznali się podczas wakacji na Rodos. Obecnie rozwijają wspólny biznes i podróżują po świecie, co raz na jakiś czas możemy zobaczyć na instagramowym profilu celebrytki, gdzie zdarza jej się chwalić wspólnymi momentami z partnerem.

Zobacz też:

Szczęśliwa miłość Rusin i Kujawy

W opisie pod jednym ze zdjęć czytamy, że była to “miłość od pierwszego wejrzenia”. Mimo, że Kinga Rusin umiejętnie oddziela życie prywatne od zawodowego, czasem zdarza jej się raczyć fanów szczegółami zza kulis. W 2019 roku podczas wywiadu dla “Vivy” przyznała, że z Markiem Kujawą łączy ją też wspólny biznes. 

Nie mamy wolnych weekendów, ale za to pracujemy we wspaniałych miejscach, często w najbardziej odległych i najpiękniejszych zakątkach świata. Dużo podróżujemy służbowo, ale też przy okazji zwiedzamy, poznajemy niesamowitych ludzi, podziwiamy spektakularne krajobrazy. I to wszystko robimy razem, mając zarówno satysfakcję zawodową, jak i wiele frajdy z bycia non stop we dwójkę. Życie prywatne trochę się nam wymieszało z zawodowym, ale nie mam wrażenia, że któremukolwiek z nas to przeszkadza.

Nowy dom w Kostaryce

Para nieustannie zwiedza świat, w niektórych miejscach zatrzymując się na dłużej. Niedawno Rusin ujawniła, że obecnie wraz z Markiem Kujawą zamieszkali w Kostaryce, gdzie wynajęli nowoczesny, pełen luksusów dom, z którego obserwować mogą zapierające dech w piersiach krajobrazy Ameryki Centralnej. 
— No to sobie tu teraz pomieszkamy — napisała na Instagramie była prezenterka TVN. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

RB

Czytaj dalej:
Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości