Kinga Rusin chwali się domem w Kostaryce. Fani są zachwyceni

Kinga Rusin (źródło: PAP)
Kinga Rusin (źródło: PAP)
Kinga Rusin pochwaliła się na Instagramie zdjęciem swojego nowego domu w Kostaryce. W komentarzach nie zabrakło zachwytów. Nieruchomość wyposażona jest w nowoczesne rozwiązania. — No to trochę tu pomieszkamy — pisze celebrytka.

Kinga Rusin wraz ze swoim partnerem Markiem Kujawą na początku roku wyprowadzili się do Kostaryki. Od tamtego czasu, była gwiazda TVN chętnie pokazuje w mediach społecznościowych luksusy jakich doświadcza w nowym miejscu zamieszkania. Fani oraz branżowi koledzy nie szczędzili słów zachwytu.

Nowy dom byłej dziennikarki TVN. Fani zachwyceni

Szklane ściany i duży basen to tylko jedne z atrakcji, którymi cieszy się Kinga Rusin w swoim nowym domu. Celebrytka coraz częściej prezentuje widoki z jakimi ma do czynienia w Ameryce Środkowej. W komentarzach pojawia się mnóstwo głosów zachwycających się nowym domem byłej prezenterki “Dzień Dobry TVN”. Fani sugerują jej, by nie wracała do Polski. Wśród komentujących znaleźć możemy m. in. Katarzynę Zielińską czy Ewę Minge.

— Nie wracajcie. Nie ma do czego — czytamy w komentarzach na Instagramie.

— Odpoczywaj! Nie wracaj do kraju, nie ma po co. Zasłużyłaś — pisze jedna z fanek.

Wyjazd Rusin z Polski

W styczniu ubiegłego roku była dziennikarka TVN poinformowała o swojej wyprowadzce z kraju. Dodała wówczas, że zamierza zająć się rozwijaniem własnego biznesu. Od tamtej pory celebrytka zwiedziła m. in. Malediwy, Afrykę, Grecję czy wyspy na Oceanie Indyjskim, gdzie udało jej się również na jakiś czas zamieszkać.


RB


Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj67 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości